Fanka Marvela trafiła do szpitala przez "Avengers: Endgame"

29.04.2019 10:30
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Seans "Avengers: Endgame" dla jednej z widzek zakończył się wizytą w szpitalu. Emocje wywołane filmem spowodowały, że kobieta nie mogła się uspokoić i została przewieziona do szpitala.

22. produkcja Marvel Studios wzbudza ogromne emocje na całym świecie. Nie ma się co dziwić. W końcu "Avengers: Endgame" to zwieńczenie ponad 10-letniej historii tworzonej przez wielu filmowców. Fanatycy Marvela są zgodni, że 4. część "Avengers" to wyciskacz łez, przynajmniej w przypadku osób, dla których filmy MCU mają duże znaczenie. Jednak niektórych emocje płynące z ekranu mogą przytłoczyć.

Przeczytaj także

Podczas seansu "Avengers: Endgame" jedna z widzek trafiła do szpitala. Co się jej stało?

"Avengers: Endgame" - fanka Marvela trafiła do szpitala

Jak donosi Chinanews.com, podczas pokazu najnowszej produkcji Marvel Studios w jednym z chińskich kin doszło do dziwnego incydentu. 21-letnia kobieta nie mogła powstrzymać płaczu. Łzy i szlochanie to nie wszystko. Wkrótce zaczęła tracić oddech i odkryła, że nie czuje dłoni i stóp. Do kina wezwano karetkę pogotowia, która odwiozła fankę do szpitala. Tam specjaliści stwierdzili, że pacjentka doznała hiperwentylacji. Prawdopodobnie wywoływały ją silne emocje towarzyszące seansowi. Lekarze postanowili podać 21-latce tlen i kiedy doszła do siebiem wypuścili ją ze szpitala. Kobieta zwróciła na siebie uwagę całego świata, ale nie powinna się wstydzić swojej reakcji. Odtwórca Kapitana Ameryki - Chris Evans wyznał, że podczas seansu płakał sześć razy.

"Avengers: Endgame" cieszy się w Chinach ogromną popularnością. W dniu premiery produkcja osiągnęła najwyższy wynik w box office w historii kraju. Nic dziwnego, że film budzi wielkie emocje. Przypadek 21-latki to nie jedyne doniesienie z Chin związane z 4. częścią "Avengers". Pod koniec marca 2019 roku pisaliśmy o mężczyźnie, który został pobity za wykrzykiwanie spoilerów pod jednym z kin.

"Avengers: Endgame" - ile zarobił film?

Zakończenie "Infinity Saga" było jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2019 roku. Nic dziwnego, że "Avengers: Endgame" wzbudza tak wielkie emocje. Film w weekend otwarcia zarobił 1,209,000,000 dolarów - czyli więcej niż najlepiej zarabiająca produkcja na podstawie komiksów DC - "Aquaman" podczas całego okresu wyświetlania. Prawdopodobnie to nie koniec sukcesów 4. części "Avengers" i wkrótce tytuł dobije do dwóch miliardów dolarów. Pytaniem pozostaje, czy uda mu się przebić sukces "Avatara", który obecnie króluje na liście najlepiej zarabiających filmów w historii kina.

>>Zobacz też: Jaka przyszłość czeka filmy Marvela po "Avengers: Endgame"?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.