Finał "Ozark" doczekał się oficjalnego zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź końca opowieści o rodzinie Byrde'ów

30.03.2022 11:47
Finał "Ozark" doczekał się oficjalnego zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź końca opowieści o rodzinie Byrde'ów Fot. materiały prasowe/Netflix

Marty i Wendy powoli żegnają się z widzami. Serial Netflixa zakończy się już w kwietniu 2022 roku, a serwis właśnie przedstawił nam zwiastun finałowych odcinków "Ozark".

Ozark - oto zwiastun finałowych odcinków [WIDEO]

"Ozark" to jeden z popularniejszych seriali platformy Netflix, przywodzący nieco na myśl "Breaking Bad". Saga rodziny Byrde'ów doczeka się kolejnej odsłony. Z zapowiedzi produkcji wynika, że będzie to ostateczny finał przygód familii, który zostanie podzielony na dwie części.

Polecamy

Pierwsza z nich trafiła już na platformę, a teraz Netflix podzielił się w końcu zwiastunem finałowych epizodów. Te zapowiadają się bardzo emocjonalnie i coś czujemy w kościach, że serial "Ozark" skończy się z przytupem. Bardzo głośnym przytupem. 

Ale to tylko nasze spekulacje - poniżej możecie zobaczyć zapowiedź finału "Ozark", który promuje hasło: "Cel uświęca środki".

Polecamy

W nowym sezonie wystąpią laureaci nagrody Emmy: wspomniany Jason Bateman, Laura Linney i Julia Garner, a także Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan, Jessica Frances Dukes, Lisa Emery, Felix Solis, Damian Young, Alfonso Herrera, Adam Rothenberg, John Bedford Lloyd, Joseph Sikora, Bruno Bichir, CC Castillo, Katrina Lenk, Bruce Davison, Ali Stroker i Veronica Falcón. 

Dowiedzieliśmy się wcześniej, że 4. sezon "Ozark" liczył będzie aż 14 epizodów, co czyni go znacznie dłuższym od dotychczasowych. Z uwagi na nowy format, sezon wypuszczony zostanie w dwóch 7-odcinkowych seriach. Finał zobaczymy już 29 kwietnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.