Frank Castle wraca do pracy w teaserze 2. sezonu serialu "Punisher"

Sergiusz Kurczuk
02.01.2019 09:52
Jon Bernthal (Punisher)|undefined Fot. materiały prasowe

Z okazji Nowego roku Netflix postanowił zaprezentować pierwszy teaser serialu "Punisher". Kiedy Frank Castle wróci do akcji?

Chociaż w ostatnich miesiącach 2018 roku Netflix raczej rozczarował fanów Marvela anulowaniem seriali "Iron Fist", "Luke Cage" i "Daredevil", Punisher jeszcze żyje i niebawem znowu wymierzy sprawiedliwość. Platforma postanowiła podzielić się pierwszą zapowiedzią "Punishera". Kiedy zobaczymy 2. sezon produkcji opowiadającej o Franku Castle i jego krwawej vendetcie?

"Punisher" sezon 2 - teaser serialu Netfliksa

Pierwszy sezon "Punishera" zbierał dość dobre recenzje, chociaż niektórym widzom zabrakło pewnych elementów znanych z komiksów o mścicielu. Fani mają nadzieję, że w 2. sezonie pojawi się w końcu Punisher z prawdziwego zdarzenia, taki jakiego zwiastował 2. sezon "Daredevila". Czy rzeczywiście tak się stanie? Na razie nie wiadomo, bo 30-sekundowy teaser serialu nie wiele mówi o fabule kontynuacji.

Teaser swoim klimatem przypomina zapowiedź 1. sezonu "Punishera". W zapowiedzi widzimy, że Frank Castle (Jon Bernthal) siedzi w barze, odstawia pustą szklankę na blat.  Następnie wyciąga ułaskawienie od prezydenta Stanów Zjednoczonych i podpala je. Głowa państwa postanowiła odpuścić Punisherowi karę, po wydarzeniach z 1. sezonu serialu. Czyn Castle'a oznacza jednak, że antybohater powróci do zabijania złoczyńców, którzy uniknęli wymiaru sprawiedliwości. Resztki zwęglonego papieru rozwiewa podmuch wiatru, a oczom widzów ukazuje się ikoniczna czaszka usypana z popiołu.

"Punisher" sezon 2 - kiedy premiera?

Mimo że Netflix zapowiedział styczniowy powrót "Punishera" w grudniu 2018 roku, nadal nie wiadomo kiedy produkcja będzie dostępna dla abonentów serwisu. W teaserze pojawia się jedynie tajemnicza informacja, głosząca, że wydarzy się to wkrótce. Oficjalna data premiery 2. sezonu "Punishera" nie jest znana, ale jakiś czas temu na Twitterze Netfliksa pojawił się wpis, mówiący o 18 stycznia 2019 roku. Post został jednak szybko skasowany. Czy kontynuacja serialu powróci w połowie pierwszego miesiąca w roku? Podobne wydarzenie miało miejsce przy okazji premiery 3. sezonu "Daredevila" i data jego premiery się potwierdziła. Czy tym razem będzie tak samo? Przekonamy się już za kilkanaście dni.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.