Scenariusz „Gry o tron” dostępny w sieci! Potwierdza, kto przeżył finał 7. sezonu

Natalia Hluzow
08.08.2018 11:51
Viserion gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Finał 7. sezonu „Gry o tron” przyniósł wiele zaskoczeń, a także wiele niewyjaśnionych pytań. Odpowiedź na jedno z nich pojawiła się wraz z udostępnionym w sieci scenariuszem odcinka.

Fani „Gry o tron” z wypiekami na twarzy wyczekują finałowego sezonu serialu, a wraz z nim powrotu ulubionych bohaterów z Westeros. Nie wszystkie powroty są jednak tak oczywiste, jak fakt, że w „Grze o tron 8” ponownie zobaczymy Jona Snow, Daenerys, Tyriona, Aryę, Sansę, Cersei i Jaimego.

Odkąd ostatni odcinek 7. sezonu został wyemitowany na antenie HBO, miłośnicy serialu zastanawiają się, czy będzie im jeszcze dane spotkać Tormunda i Berica, którzy przebywali na murze, gdy Nocny Król szturmował go z pomocą hordy Innych i przemienionego Viseriona. Wszystko wskazywało na to, że bohaterowie nie przeżyli ataku, jednak udostępniony scenariusz ostatniego odcinka 7. sezonu „Gry o tron” rzucił nowe światło na tę kwestię. Los towarzyszy Jona Snow nie został jednak przesądzony…

Tormund i Beric Fot. foto: kadr z serialu "Gra o tron"

GRA O TRON S07: Tormund i Beric przeżyli?

W związku z nominacją scenariusza finałowego odcinka 7. sezonu, „The Dragon And The Wolf”, do nagrody Emmy 2018, tekst został udostępniony na oficjalnej stronie wydarzenia. W scenariuszu po opisie ataku Nocnego Króla na mur, w jednym z ostatnich zdań pojawia się informacja:

Tormund i Beric prowadzą swoich dzikich towarzyszy do schodów wykutych w lodzie (...). Uciekają, ile sił, by się uratować i znikają z pola widzenia.

Nie wiadomo oczywiście, jak sytuacja ta zostanie rozwiązana i skomentowana w nadchodzącym sezonie, jednak z powyższego tekstu jasno wynika – w momencie, kiedy 7. sezon dobiegał końca Tormund i Beric żyli.

Scenariusz całego odcinka „The Dragon And The Wolf” możecie przeczytać poniżej:

GRA O TRON S08 – kiedy premiera?

7. sezon „Gry o tron” w 2018 roku otrzymał największą ilość nominacji do Emmy ze wszystkich seriali walczących o statuetki. Hitowa produkcja HBO została doceniona w aż 22 kategoriach. Dokładna data premiery finałowego sezonu „Gry o tron” wciąż nie jest jeszcze znana, jednak szef stacji uściślił, że nastąpi ona w pierwszej połowie 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.