Gal Gadot w zapowiedzi „Saturday Night Live”

Kamil Kacperski
05.10.2017 12:12
Gal Gadot w zapowiedzi „Saturday Night Live” Fot. kadr z wideo

Izraelska aktorka pokazuje, że nie potrzebuje swojego stroju, żeby zrobić piorunujące pierwsze wrażenie.

Gal Gadot już 7 października zadebiutuje jako gospodyni w popularnym show „Saturday Night Live”. Producenci  w ramach promocji wydali nową zapowiedź sobotniego odcinka, w której aktorka przychodzi na próbę generalną programu.

Chociaż słowo „przychodzi” może nie do końca oddawać w jaki sposób Gadot pojawia się w studiu:

Zapowiedź przenosi nas do sali prób SNL. Widzimy członków obsady programu Leslie Jones, Mikeya Daya i Becka Bennetta, którzy oczekują przybycia Gal Gadot. Beck Bennet pyta swoich współpracowników, czy myślą że aktorka jest w jakikolwiek sposób podobna do heroiny, którą odgrywa w DC Films Universe. Nagle przez ścianę na salę wpada Gadot, która przyjmuje ikoniczną pozę swojej postaci, z rękoma skrzyżowanymi przed twarzą.

Potem następuje rozluźnienie atmosfery. Aktorka wita się z obsadą, na co Lelie Jones odpowiada, że nie może ona robić wyrwy w ścianie wchodząc do pomieszczenia, i że następnym razem powinna użyć drzwi. Gadot przeprasza aktorów, którzy jednocześnie zaczynają się zastanawiać w jaki sposób wymawia się nazwisko byłej Miss Izraela. Gościem muzycznym odcinka z Gal Gadot będzie Sam Smith.

Gal Gadot jest ostatnimi czasy bardzo zapracowana. Oprócz promowania zbliżającej się wielkimi krokami „Ligi Sprawiedliwości”, aktorka znalazła też czas i pozowała z fanami. Zaczyna również pracę nad sequelem wydanej w lipcu 2017 roku „Wonder Woman”, w którym prawdopodobnie zagra rolę biseksualistki. Aktorka musiała też zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami Jamesa Camerona.

„Liga Sprawiedliwości” pojawi się w kinach już 17 listopada 2017 roku. W filmie oprócz Gadot wystąpią m.in. Ben Affleck, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher czy Henry Cavill.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.