Gal Gadot wystąpiła gościnnie w „Simpsonach”

Kamil Kacperski
02.10.2018 12:23
Gal Gadot Simpsonowie|undefined Fot. kadr z wideo

Aktorka znana z występów jako Wonder Woman pojawiła się w nowym odcinku serialu o rodzinie Simpsonów. Gal Gadot wcieliła się w siebie samą. Zobaczcie wideo.

UWAGA! W tekście znajdą się spoilery z nowych odcinków „Simpsonów”. Czytacie na własną odpowiedzialność! 

Fabuła epizodu „Bart' Not Dead” opowiada o prawie śmiertelnym wypadku Barta Simpsona, czyli syna Homera i Marge. Chłopak spadł z wysokości. Kiedy obudził się w szpitalu, postanowił opowiedzieć wszystkim, że trafił do nieba i widział Jezusa. Wszystko było utrzymane w żartobliwym tonie, jednak ludzie potraktowali go poważnie. 

Historia Barta stała się na tyle popularna, że zainteresowały się nim studia filmowe, które postanowiły kupić od niego prawa do filmu o jego przygodzie. Tu pojawia się Gal Gadot.

Ruszają castingi do filmu o Barcie, więc studio szuka osób, które mają zagrać rodzinę. O rolę Lisy ubiega się właśnie izraelska aktorka. Twórca filmu, Flander, twierdzi, że Gadot jest przyjęta. Homer jest jednak sceptyczny co do tej decyzji. Mężczyzna pochwalił ją za rolę w „Szybkich i wściekłych”, ale powiedział, że nie kojarzy jej z innych występów i boi się, iż kobieta jest za mało doświadczona. 

Gal Gadot w Simpsonach

Aktorka pyta się potem mężczyzny, czy widział może „Wonder Woman”. Homer odpowiada na to, że za każdym razem, gdy widzi na ekranie logo DC to automatycznie zasypia. Tak prezentuje się oficjalna zapowiedź odcinka przygotowana przez FOX:

Gal Gadot zapowiedziała występ w serialu kilka dni przed premierą nowego odcinka:

Niestety nie wiemy, czy Gal Gadot pojawi się w innych odcinkach 30. sezonu „Simpsonów”. Natomiast powróci do roli Wonder Woman w filmie „Wonder Woman 1984”, który pojawi się w kinach w listopadzie 2019 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.