„Gambit Królowej” - nowy serial Netfliksa z gościnnym udziałem Marcina Dorocińskiego

28.08.2020 12:40
 „Gambit Królowej” - nowy serial Netfliksa z gościnnym udziałem Marcina Dorocińskiego Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix zaprezentowała zwiastun swojego nowego serialu „Gambit Królowej” z coraz popularniejszą młodą aktorką Anyą Taylor-Joy w roli głównej. W jedną z ról wciela się zaś Marcin Dorociński.

„Gambit królowej” to fabularna opowieść, bazująca na powieści Waltera Tevisa „The Queen’s Gambit”. Opowiada o młodej dziewczynie, której marzeniem jest zostać najlepszą szachistką w historii. 

W głównej roli zobaczymy Anyę Talyor-Joy. Jednego z jej najgroźniejszych przeciwników zagra zaś Marcin Dorociński. Polski aktor wciela się w rolę Vasilya Borgova, słynnego szachistę, który do tej pory wydawał się niepokonany. Mężczyzna stanie w szranki z bohaterką, a ich zacięta walka stanie się osią fabuły nowego serialu Netfliksa.

Przeczytaj także

„Gambit Królowej” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun produkcji, zapowiadający niezwykle ciekawą rozrywkę. 

„Gambit Królowej” – obsada i ekipa

Glówną rolę w filmie gra Anya Taylor-Joy. Aktorka, znana ze swoich ról w „Wiedźmie”, „Split”, czy niedawnych „Nowych Mutantach”. Partnerować jej będą: Harry Melling, Moses Ingram, Chloe Pirrie, Marielle Heller, Patrick Kennedy. W jednej z ról zobaczymy także Marcina Dorocińskiego.

Przeczytaj także

„Gambit Królowej”  – kiedy premiera?

Serial „Gambit Królowej” ma zadebiutować na platformie streamingowej Netflix już 23 października.

Czytaj także: 10 najlepiej zarabiających filmów w dziejach. Niektóre pozycje Was zaskoczą.

 

Przeczytaj także
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.