George Clooney w zabawnej reklamie inspirowanej "Grą o tron"

Natalia Hluzow
23.10.2018 13:02
George Clooney|undefined Fot. George Clooney/ kadr z reklamy

Nowa reklama Nespresso po raz kolejny nawiązuje do słynnej produkcji. Tym razem jej twórcy postanowili puścić oczko do fanów "Gry o tron".

George Clooney słynie z wielu rzeczy - jest jednym z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood, najlepiej zarabiającym aktorem 2018 roku, ikoną stylu, gwiazdą filmów i seriali, a w ostatnich latach także twarzą marki Nespresso. W licznych reklamach z udziałem George'a Clooneya pojawiały się gwiazdy kina i telewizji, m.in. Danny DeVito, Jack Black czy Matt Damon. Tym razem do filmu promocyjnego zaangażowano znaną z "Gry o tron" Natalie Dormer, realizując całość w klimacie fantasy.

Reklama Nespresso jak "Gra o tron"

Nowej reklamie kawy oczywiście daleko jest do słynnej produkcji HBO, szczególnie pod kątem krwi, przemocy i mroku, jednak obecność serialowej królowej Margaery jest ewidentnym puszczeniem oczka w stronę fanów "Gry o tron". Natalie Dormer zasiada na tronie baśniowego królestwa i przyjmuje na swoim dworze cnego rycerza (w tej roli rzecz jasna George Clooney), który właśnie ubił smoka. "Czego pragniesz w zamian za uratowanie naszego królestwa?" pyta go władczyni, na co rycerz postanawia wyjść z kinowego ekranu i... resztę zobaczcie sami:

W ramach dodatku do reklamy powstała też 30 sekundowa wersja, stylizowana na zakulisowy materiał z planu reklamy Nespresso.

Powyższe filmy promocyjne to kolejne reklamy ekskluzywnej kawy nawiązujące do słynnych produkcji filmowych i telewizyjnych. W 2017 roku w reklamie "Comin' Home" wystąpił m.in. Andy Garcia, który wcielał się w przeciwnika Clooneya w serii "Ocean's", pojawił się też Burt Reynolds, a nawet muppety.

George Clooney w ostatnich latach zajął się głównie biznesem i reklamami. Ostatnim filmem w jego reżyserii  był "Suburbicon" według scenariusza braci Coen. W 2019 roku aktor ma natomiast powrócić na ekran za sprawą miniserialu na podstawie "Paragrafu 22".

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.