George Lucas odwiedził plan serialu "The Mandalorian". Zobaczcie zakulisowe wideo

14.11.2019 14:57
Foto: materiały prasowe Lucasfilm/ Disney|undefined Fot. materiały prasowe Lucasfilm/ Disney

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z planu serialu "The Mandalorian". Widzimy na nim między innymi twórcę "Gwiezdnych wojen".

"The Mandalorian" to jeden z flagowych seriali platformy Disney +, który zadebiutował wraz ze startem serwisu. Pierwszy odcinek cieszy się przychylnymi recenzjami, a fani "Gwiezdnych wojen" z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków. Z okazji premiery udostępniono również materiał wideo, na którym widzimy kulisy powstawania odcinka pilotażowego.

George Lucas na planie serialu "The Mandalorian"

W zakulisowym wideo widzimy przede wszystkim twórców serialu. Jonowi Favreau i Kathleen Kennedy (szefowej Lucasfilm) towarzyszył twórca "Gwiezdnych wojen" - George Lucas we własnej osobie. Wygląda na to, że choć George sprzedał prawa do serii, wciąż jest z nią silnie związany. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

"The Mandalorian" - gdzie oglądać?

"The Mandalorian" to serial, którego akcja rozgrywa się pod upadku Imperium, a przed powstaniem Nowego Porządku. Śledzimy tu losy łowcy nagród, w którego wciela się znany z "Gry o tron" i "Narcos", Pedro Pascal. Niestety, "The Mandalorian" nie jest dostępny w Polsce. Platforma Disney + dostępna jest obecnie w kilku wybranych miejscach na świecie i nie wiadomo, kiedy trafi do naszego kraju.

Zobacz też: Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.