"Ghost in the Shell" od Netfliksa ma najbrzydszą animację od czasów Playstation 3

23.10.2019 12:34
Ghost in the Shell|undefined Fot. Ghost In The Shell: SAC_2045 | Teaser | Netflix/youtube.com

"Ghost in the Shell" od Masamune Shirowa niedługo powróci do formy anime. Niestety, fani raczej nie tak sobie wyobrażali ten romans - pierwszy zwiastun nowego serialu Netfliksa wygląda bowiem okropnie.

Netflix kilka miesięcy temu zdobył prawa do serii "Ghost in the Shell", które platforma streamingowa wykorzystała do stworzenia serialu "Ghost in the Shell: SAC_2045". Nowy projekt został powołany do życia przez Production I.G. i SOLA Digital Arts. Produkcja będzie pierwszym dziełem z serii "GITS", które zostanie w pełni wygenerowane przez komputerową animację. Niestety, nie jest to dobra decyzja - pierwszy zwiastun wygląda, jak coś wyciągniętego prosto z mobilnej gry pokroju "Clash Royale".

Ghost in the Shell doczeka się nowego anime

Oryginalny "Ghost in the Shell" jest wymieniany obok "Akiry" i "Cowboya Bebopa" jako jeden z najważniejszych tytułów w historii anime. Dlatego grafika użyta w "SAC_2045" jest wręcz defekacją na dokonania pierwowzoru, a całość wygląda jak nieśmieszny żart, a nie pełnoprawna produkcja osadzona w świecie "Ghost in the Shell".

Przeczytaj także

Może przesadzamy, ale zobaczcie sami, co za dewiację przygotowali twórcy "SAC_2045":

"Ghost in Shell: SAC_2045" ma się pojawić na Netfliksie w 2020 roku. Reżyserami produkcji są Kenji Kamiyama oraz Shinji Aramaki. Platforma streamingowa podzieliła się również krótkim opisem fabuły tego potworka:

W roku 2045, po tym gdy globalny kapitalizm upadł, japoński elitarny oddział Section 9 zaczyna przeprowadzać ukryte cyber-misje.

Dla porównania tak wygląda fragment oryginalnego filmu "Ghost in the Shell" z 1995 (!) roku:

Zobacz także: Netflix zapowiedział nowy film "Ghost in the Shell". Poznaliśmy też datę premiery

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.