Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają 11. sezon „Z Archiwum X”

Sergiusz Kurczuk
30.11.2017 10:33
 Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają 11. sezon „Z Archiwum X” Fot. kadr z serialu: Z Archiwum X

Do premiery „Z Archwium X” zostało już niewiele czasu. Stacja Fox wypuścił teaser, w którym twórca serialu Chris Carter oraz gwiazdy Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają, co czeka nas w 11. sezonie. 

W 2018 roku Gillian Anderson i David Duchovny ponownie wcielą się w duet agentów FBI w 11. sezonie „Z Archiwum X”. Niecałe dwa lata wcześniej serial powrócił na antenę stacji FOX po długiej przerwie. Decyzja o wznowieniu produkcji okazała się strzałem w dziesiątkę, bo nowa wersja „Z Archiwum X” przyciągnęła przed ekrany prawie 16 milionów widzów. Mimo ogromnej popularności pojawiły się również słowa krytyki. 10 sezon miał jedynie 6 odcinków, jego formuła odbiegała od tego, do czego byli przyzwyczajeni fani poprzednich serii, do tego kończy się cliffhangerem, który trzyma widzów w niepewności od prawie dwóch lat. Na szczęście według słów twórców nowe przygody Muldera i Scully powrócą do korzeni. W sieci pojawił się teaser, w którym twórca serialu oraz gwiazdy zapowiadają premierę pierwszego odcinka.

Oprócz Duchovny'ego i Anderson do serialu powrócą inne znane postacie. Zobaczymy Mitcha Pileggiego w roli Waltera Skinnera oraz Williama B. Davisa jako Palacza. W nowym sezonie wystąpi również aktorka, która grała w oryginalnym serialu. Karin Konoval wcielała się wówczas w postać pani Peacock w odcinku „Home”, uznawanym za jeden z najlepszych i najstraszniejszych w historii produkcji. Pojawi się też zupełnie nowa postać - Erica Price, grana przez Barbarę Hershey.

Co przyniesie 11. sezon „Z Archiwum X”? Jak zakończy się tajemnicza scena z końca ostatniej serii? Dowiemy się już 3 stycznia 2018 roku, kiedy zadebiutuje pierwszy odcinek serialu. Tym razem fani dłużej nacieszą się produkcją, ponieważ dostaną aż 10. odcinków

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.