Gina Carano znika nie tylko z "The Mandalorian". Z produkcji wycofano figurki Cary Dune

17.02.2021 09:29
Bryce Dallas Howard i Gina Carano na planie serialu "The Mandalorian" Fot. Lucasfilm Ltd. All Rights Reserv/Photoshot/East News

Twórcy serialu "The Mandalorian" zwolnili Ginę Carano, która wcielała się w Carę Dune. Okazuje się, że na tym nie koniec. Wycofano również przyszłe plany dotyczące produkcji figurek przedstawiających bohaterkę. Wszystko przez krzywdzące wypowiedzi aktorki.

Gina Carano nadal ponosi konsekwencje swoich krzywdzących wypowiedzi. Najpierw przedstawiciele Disneya uznali, że należy usunąć aktorkę z obsady serialu "The Mandalorian". Teraz firma Hasbro podjęła decyzję o porzuceniu produkcji figurek przedstawiających jej bohaterkę - Carę Dune.

"The Mandalorian" - figurki Cary Dune wycofane ze sprzedaży

Fani "The Mandalorian" są podzieleni. Jedna grupa popiera usunięcie z obsady serialu Giny Carano, za porównanie zwolenników prawicy w USA do ofiar Holocaustu. Wpis był zwieńczeniem kontrowersyjnych postów aktorki, którą od jakiegoś czasu część fanów otwarcie krytykowała. Druga frakcja chce, by odtwórczyni Cary Dune została przywrócona do hitu Disney+.

Polecamy

Powrót Carano do "The Mandalorian" raczej nie nastąpi, tym bardziej że jak podaje Deadline, szefowie firmy Hasbro podjęli decyzję o ograniczeniu produkcji zabawek bazujących na postaci granej dotychczas przez aktorkę. Usunięcie Carano z obsady dość niefortunnie zbiegło się w czasie z premierą linii figurek Star Wars: The Black Series związanej z drugim sezonem "The Mandalorian". Jedna z zabawek nie tylko wygląda jak Carano. Twarz aktorki pojawia się również na opakowaniu.

Polecamy

Julie Duffy - wiceprezeska Hasbro do spraw Komunikacji Globalnej skomentowała sprawę w rozmowie z Deadline.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy tworzyć dla naszych fanów produkty dotyczące postaci i historii z "The Mandalorian". Firma Hasbro zakończyła prace nad produktem z sezonów 1 i 2, w tym figurki Cary Dune, i obecnie nie planujemy tworzyć kolejnych. Aktywnie współpracujemy z naszymi partnerami detalicznymi, aby sprostać obecnym zamówieniom.

Oznacza to, że figurki, które trafiły do sprzedaży, prawdopodobnie nie doczekają się kolejnych partii, a więc ich liczba jest ograniczona. Niewykluczone, że zabawki z drugiego sezonu "The Mandalorian" staną się białymi krukami wśród kolekcjonerów i w przyszłości osiągną zawrotne ceny.

Polecamy

Przyszłość Cary Dune jest obecnie nieznana. Twórcy serialu "Star Wars" planowali powołać do życia spin-off z przygodami najemniczki, ale wygląda na to, że te plany muszą zostać zrewidowane. Trudno też powiedzieć, czy w przyszłości bohaterka zostanie uśmiercona, czy może zastąpiona inną aktorką.

Polecamy

"The Mandalorian" sezon 3 - kiedy premiera?

Jaką decyzję podejmą włodarze Disneya? Na razie produkcja trzeciego sezonu "The Mandalorian" jest na wczesnym etapie prac. W nowych odcinkach hitu Disney+ stworzonego przez Jona Favreau wystąpią na pewno Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito. Na razie nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków "The Mandalorian".

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.