"Godzilla vs. Kong" oraz "Mortal Kombat" zadebiutują w grudniu w HBO GO! Kiedy zobaczymy filmy?

23.11.2021 15:49
"Godzilla vs. Kong" oraz "Mortal Kombat" zadebiutują w grudniu w HBO GO! Kiedy zobaczymy filmy? Fot. Mark Rogers/Capital Pictures/East News

"Godzilla vs. Kong" oraz "Mortal Kombat" to dwa widowiskowe filmy, które już w grudniu będą miały swoją premierę w HBO GO, a także na HBO.

Godzilla vs. Kong oraz Mortal Kombat już w grudniu na HBO GO

Kong i jego obrońcy wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć prawdziwy dom kolosa. Towarzyszy im Jia, osierocona dziewczynka, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna więź. Niespodziewanie jednak członkowie wyprawy napotykają na swojej drodze rozjuszoną Godzillę, która sieje zniszczenie na całym świecie.

Polecamy

Widowiskowe starcie tych dwóch tytanów, do którego dochodzi w wyniku działania tajemniczej siły, uchyla przed nami rąbek tajemnicy, który jest ukryty głęboko w jądrze Ziemi.

W filmie "Godzilla vs. Kong" występują Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison oraz Kyle Chandler i Demián Bichir.  

Natomiast w "Mortal Kombat", zawodnik MMA Cole Young nic nie wie na temat swojego pochodzenia i nie ma pojęcia, dlaczego Cesarz Zaświatów, Shang Tsung, wysłał za nim Sub-Zero, swojego najlepszego wojownika i kriomancera nie z tego świata, żeby ten go zgładził. W obawie o bezpieczeństwo swojej rodziny i na polecenie Jaxa, majora sił specjalnych, Cole wyrusza na poszukiwania Sonyi Blade. 

Polecamy

Co ważne, okazuje się, że Jax ma takie samo znamię w kształcie smoka, z którym urodził się Cole. Niedługo potem Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, Starszego Boga i obrońcy Ziemi, który zapewnia schronienie ludziom z tajemniczym znamieniem.

Na miejscu mężczyzna trenuje z najbardziej doświadczonymi wojownikami - Liu Kangiem, Kungiem Lao i działającym według własnych zasad najemnikiem Kano. Wszyscy przygotowują się do walki z wrogami z Zaświatów, która będzie toczyć się o wysoką stawkę, jaką jest cały wszechświat.

Oba filmy zadebiutują na HBO GO już 3 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.