"Gotham" przedstawia Batmana na nowym plakacie promującym finał serialu

Kamil Kacperski
29.03.2019 15:02
Batman|undefined Fot. materiały prasowe dccomics.com

Fox zaczął promować dwa finałowe odcinki "Gotham", w których pojawi się sam Mroczny Rycerz. W tym celu pokazali plakat przedstawiający Batmana. Zobaczcie, jak Zamaskowany Krzyżowiec będzie wyglądał w serialu.

"Gotham" już pod koniec kwietnia 2019 roku powróci na ekrany telewizorów z ostatnimi dwoma odcinkami przygód Jima Gordona i młodego Bruce'a Wayne'a. W ostatnim, 5. sezonie produkcji mieliśmy okazję poznać m.in. Bane'a, który w przyszłości "połamie Nietoperza". Twórcy zapowiedzieli jednak, że finał produkcji przeniesie nas kilka lat do przodu, a my będziemy mogli zobaczyć młodego Batmana w akcji.

Gotham - oto plakat prezentujący Batmana

Twórcy nie zapomnieli o tym, że w 2019 roku Mroczny Rycerz obchodzi swoje 80. urodziny i z tej okazji w sieci pojawił się plakat promujący 5. sezon produkcji, na którym widzimy samego Batmana. Panie i panowie, oto Mroczny Rycerz z serialu "Gotham":

Przeczytaj także

Ostatnie odcinki będą promowane hasłem: "The Dark Knight is upon us" co w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza po prostu: "Mroczny rycerz nadchodzi". 

Trzeba przyznać, że Batman wygląda od tyłu naprawdę nieźle. Sam kostium został wykonany z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu nie wygląda zbyt tandetnie. Ciekawe, czy twórcy postanowili pokazać Batmana od tyłu z powodów artystycznych, czy może przód Mrocznego Rycerza nie prezentuje się już tak dobrze jak jego plecy? Tego dowiemy się dopiero 18 kwietnia 2019 roku, kiedy to zostaną wyemitowane dwa ostatnie odcinki "Gotham".

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.