Aktor "Gry o Tron" ostro skomentował petycję fanów o ponowne nakręcenie 8. sezonu serialu

21.05.2019 09:31
Gra o Tron |undefined Fot. : kadr z wideo

8. sezon "Gry o Tron" już za nami. Petycja, którą stworzyli fani, ma już całkiem sporo podpisów. Całą sytuację postanowił skomentować jeden z bohaterów serialu.

Jakiś czas temu pisaliśmy o petycji, którą stworzyli fani "Gry o Tron". 8. sezon głośnego serialu nie został dobrze przyjęty przez widzów, dlatego postanowili stworzyć wniosek o ponowne nakręcenie ostatniego sezonu "Gry o Tron". Serial, choć nieustająco cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności, z odcinka na odcinek był coraz bardziej krytykowany. Co odbiorcy zarzucali twórcom? Przede wszystkim dziury w scenariuszu, brak logiki w zdarzeniach i uśmiercanie ulubionych bohaterów widzów. Sezon 8. rozczarował nawet rodziców, którzy wcześniej zdecydowali się nazywać swoje pociechy imionami bohaterów "Gry o Tron". Opiekunowie szybko pożałowali swojej decyzji. Przemiana następczyni Żelaznego Tronu, Daenerys Targayen, zrodziła w widzach pytanie, czy nazywanie dzieci na cześć królowej było dobrym pomysłem. W końcu sami aktorzy "Gry o Tron" postanowili zabrać głos w sprawie petycji.

Aktor "Gry o Tron" skomentował petycję fanów

Przeczytaj także

Jeden z bohaterów słynnego serialu postanowił skomentować całą sytuację. Isaac Hempstead Wright, który w "Grze o Tron" wciela się w Brana Starka, był mocno zdziwiony pomysłem, na który wpadli widzowie.

To absurdalne. Nie mogę tego nawet pojąć. To po prostu śmieszne... To śmieszne, że ludzie myślą, że mogą żądać innego zakończenia tylko dlatego, że to im się nie spodobało. Głupio zrobiłem, że odebrałem tę informację osobiście, chociaż wiem, że nie powinienem. Moim zdaniem zakończenie serialu jest świetne.

Jak widać, aktora zabolał fakt, że fanom nie podoba się zakończenie sezonu. Twórca petycji w krótkim czasie zdobył 260 tysięcy głosów. Obecnie wniosek podpisało ponad milion osób.

Kto zasiadł na Żelaznym Tronie?

Nadszedł dzień, którego każdy fan "Gry o Tron" nie mógł się doczekać. W ostatnim odcinku serialu dowiedzieliśmy się, kto zasiadł na Żelaznym Tronie. Przewidywania analityków sprawdziły się. Wszystkiego dowiesz się tutaj.

Zobacz także: >>"Gra o tron": Ruszyły zdjęcia do pierwszego prequela<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.