"Gra o tron" - Aktor wcielający się w Brana Starka: "czy ja wyglądam jak lodowy zombie?"

Kamil Kacperski
24.04.2019 15:43
Gra o tron|undefined Fot. kadr z wideo

Isaac Hempstead Wright wypowiedział się w wywiadzie dla Conana O'Briena na temat znanej teorii dotyczącej Nocnego Króla i Brandona Starka. Aktor poczuł się nieco obrażony ciągłym porównywaniem jego wyglądu do wizerunku lidera Zimowych Wędrowców. 

8. sezon "Gry o tron" powinien przynieść fanom wszystkie odpowiedzi na temat pochodzenia niektórych postaci. Do zabawy w teoretyzowanie włączył się też Isaac Hampstead Wright, który od początku serialu wciela się w Brandona Starka. Aktor wziął udział w programie talk-show Conana O'Briena, gdzie odpowiedział na kilka pytań związanych z nadchodzącymi epizodami "Gry o tron". Poruszono oczywiście popularną teorię, która głosi, że Nocny Król to tak naprawdę Bran z przyszłości.

Gra o tron - Bran jest Nocnym Królem?

Aktor pierwszy raz wypowiedział się na temat teorii już w 2017 roku, niedługo po premierze 7. sezonu "Gry o tron". Wówczas skrytykował osoby, które ją wymyśliły i stwierdził, że to "oburzające". Wygląda na to, że jego odczucia nie zmieniły się w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ w rozmowie z Conanem O'Brienem po raz kolejny wypowiedział się na temat teorii i znów ją skrytykował:

Ta teoria krąży po sieci już od jakiegoś czasu, ale nie pojmuję w jaki sposób zdobyła taką popularność i spowodowała, że ludzie w nią wierzą. Patrzyłem na to, jak ludzie wrzucali moją twarz na korpus Nocnego Króla i twierdzili, że "tak, wyglądają identycznie". Czy naprawdę wyglądam jak starożytne lodowe zombie? Serio? Dzięki.

Przeczytaj także

Panowie naśmiewają się również ze "wzroku Brana", który dzięki wiedzy nadanej mu przez poprzednią Trójoką Wronę, wie niemalże wszystko o niemalże wszystkich. To pozwala mu w inteligentny sposób wyciągać wszelkie brudy z przeszłości przeciwko swoim rozmówcą - przykładem niech będzie przywołanie "rzeczy, które robimy dla miłości", czyli słów które wypowiedział Jaimie Lannister na chwilę przed wyrzuceniem go przez okno. Aktor wytłumaczył, że ten charakterystyczny sposób patrzenia się na innych jest spowodowany przez... ślepotę Hampsteada Wrighta:

Cały myk polega na tym, że jestem ślepy na planie. Nie mam na sobie okularów, więc dosłownie patrzę się w nicość. Reżyserowie muszą mnie ustawiać dosłownie w idealnym miejscu, żebym chociaż patrzył w generalnym kierunku mojego rozmówcy. 

A tu znajdziecie zapis całej rozmowy między Isaakiem Hampsteadem Wrightem i Conanem O'Brienem:

Gra o tron - data premiery 3. odcinka 8. sezonu

Brana patrzącego w nicość będziemy mogli podziwiać w 4 pozostałych odcinkach 8. sezonu "Gry o tron". Odcinek numer 3 zadebiutuje na antenie HBO już 29 kwietnia 2019 roku o godzinie 3:00. Kilka godzin później produkcja trafi na HBO GO. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.