"Gra o tron": Kto ma największe szanse zasiąść na Żelaznym Tronie? [SONDA]

24.04.2019 11:28
Kto zasiądzie na Żelazny Tronie?, foto: materiały prasowe|undefined Fot. Kto zasiądzie na Żelazny Tronie?, materiały prasowe

Finał "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Już 19 maja 2019 roku dowiemy się, kto finalnie zasiadł na Żelaznym Tronie Westeros. Tymczasem przygotowaliśmy dla was sondę, w której wyrazić możecie swoje zdanie odnośnie tego, kto waszym zdaniem władać będzie Siedmioma Królestwami.

"Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie?" i "Jak skończy się "Gra o tron"?" to pytania, które tak głęboko zakorzeniły się w naszej popkulturze, że świadomość, iż już za kilka tygodni poznamy na nie odpowiedź, wydaje się być totalną abstrakcją. A jednak. 19 maja 2019 roku wyemitowany zostanie finałowy odcinek "Gry o tron", zwieńczający historię, którą z takim zapałem śledziliśmy przez ostatnie lata. Kto finalnie zostanie królem lub królową Siedmiu Królestw?

Kto ma największe szanse zasiąść na Żelaznym Tronie? [SONDA]

Choć "Gra o tron" to serial, który zaskoczył nas niezliczoną ilość razy i w zasadzie każde, nawet najbardziej niedorzeczne zakończenie jest jak najbardziej możliwe, każdy z widzów ma swojego pretendenta do Żelaznego Tronu. Teraz macie szansę wyrazić swoje zdanie, kto waszym zdaniem ma największe szanse finalnie rządzić Siedmioma Królestwami, wygrywając tym samym tytułową grę o tron.

 

Przeczytaj także

"Gra o tron" sezon 8 - gdzie oglądać?

Wszystkie dotychczasowe odcinki 8. sezonu "Gry o tron" dostępne są na platformie HBO GO. Najnowsze odcinki serialu emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy odcinek "Gry o tron" zostanie wyemitowany 19 maja 2019 roku.

Zobacz też: >> Ian Glen: Finał "Gry o tron" zadowoli fanów <<

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.