"Gra o tron": Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? [WYNIKI SONDY]

17.05.2019 20:21
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kto zdaniem czytelników Antyradio.pl zasiądzie na Żelaznym Tronie i wygra "Grę o tron".

Pytanie "Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie?" zaprzątało głowy fanów "Gry o tron" od wielu lat. 20 maja 2019 roku uzyskamy w końcu odpowiedź na to nurtujące pytanie. Tymczasem, postanowiliśmy zapytać was, naszych czytelników, kto waszym zdaniem zasiądzie na Żelaznym Tronie i tym samym wygra tytułową grę o tron.

"Gra o tron": Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? [WYNIKI SONDY]

Zwycięzcą głosowania jest Jon Snow, lub jak kto woli Aegon Targaryen, za którym opowiedziało się aż 39% głosujących. Co ciekawe 10% ankietowanych uznało, że na Żelaznym Tronie nie zasiądzie nikt. Następne w kolejce do tronu są Daenerys Targaryen i Sansa Stark, obie z wynikiem 9% głosów. Za podium znaleźli się: Arya Stark (8%) oraz Tyrion Lannister (7%). Bran Stark uzyskał poparcie 4% ankietowanych, na równi z Nocnym Królem, który co prawda nie żyje, ale w "Grze o tron" wszystko zdarzyć się może. Jedynymi postaciami, na które nie oddano ani jednego głosu są Euron i Yara Greyjoy

Przeczytaj także
wyniki

Gra o tron" sezon 8 - kiedy zakończenie serialu?

Ostatni odcinek "Gry o tron" wyemitowany zostanie 20 maja 2019 roku o 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy epizod serialu pojawi się również na platformie HBO GO.

Zobacz też: >> Ruszyły zdjęcia do pierwszego prequela "Gry o tron" << 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.