"Gra o tron": Powstała petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu

16.05.2019 11:05
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Rozgoryczenie fanów "Gry o tron" sięgnęło zenitu. W sieci pojawiła się petycja, w której fani serialu domagają się powstania nowej wersji 8. sezonu, tym razem stworzonego przez kompetentnych scenarzystów.

8. sezon "Gry o tron", będący jednocześnie finałem całej serii, nie został ciepło przyjęty przez fanów. Choć bije rekordy oglądalności i wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, każdy kolejny odcinek zbiera coraz to gorsze recenzje. Twórcom serialu zarzuca się gigantyczne dziury scenariuszowe, brak logiki przedstawianych wydarzeń, drwienie z inteligencji widzów oraz niszczenie postaci tak uwielbianych przez fanów. Nawet wypowiedzi aktorów, usiłujących bronić decyzji podejmowanych przez Davida Benioffa i D.B. Weissa, nie były w stanie załagodzić sytuacji. Fani "Gry o tron" postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Powstała petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron"

Po premierze 5. odcinka 8. sezonu "Gry o tron" przelała się czara goryczy i widzowie postanowili dać jawny wyraz swego niezadowolenia. W sieci pojawiła się petycja, w której fani twórczości George'a R.R. Martina, domagają się nakręcenia 8. sezonu "Gry o tron" od nowa.

David Benioff i D.B. Weiss udowodnili, że są żałośnie niekompetentnymi twórcami, kiedy nie mogą wspomóc się materiałami źródłowymi (książkami). Ten serial zasługuje na finał, który ma sens.

W chwili powstawania artykułu, twórca petycji zebrał niespełna 260 tysięcy podpisów.

Petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu Fot. Petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron", foto: zrzut ekranu www.change.org

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy zakończenie serialu?

Ostatni odcinek "Gry o tron" wyemitowany zostanie 20 maja 2019 roku o 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy epizod serialu pojawi się również na platformie HBO GO.  

Zobacz też: >> Emilia Clarke skomentowała zachowanie Daenerys <<

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.