"Gra o tron": Sophie Turner i Maisie Williams całowały się w trakcie kręcenia wspólnych scen

Kamil Kacperski
11.06.2019 14:14
Sophie Turner i Maisie Williams|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Aktorki nie kryją się ze swoją przyjaźnią - pracowały nad serialem od przez prawie 10 lat i przeszły razem naprawdę wiele. Turner przyznała, że w trakcie tych długich lat eksperymentowały i całowały się w trakcie kręcenia wspólnych scen.

Sophie Turner promuje obecnie film "X-Men: Dark Phoenix" i często pojawia się w różnych programach typu talk-show. Na początku czerwca 2019 roku wystąpiła u Conana O'Briena, gdzie porozmawiała oczywiście o wspomnianej produkcji, ale również o "Grze o tron", w której występowała jako Sansa Stark i pojawiała się od pierwszego, aż do ostatniego odcinka, przechodząc jedną z największych zmian wśród postaci z serialu. 

Turner i Williams całowały się dla żartów podczas kręcenia Gry o tron

Rozmowa potoczyła się jednak w niespodziewanym kierunku, gdy aktorka zaczęła z rozbawieniem wspominać sytuacje, przez które przechodziła z Maisie Williams (serialowa siostra Sansy, Arya). Aktorki dzieli niecały rok i obydwie miały około 13-14 lat, gdy zaczęły pracować przy "Grze o tron". Cały ich okres dojrzewania rozegrał się zatem na planie serialu, więc Turner wytłumaczyła, że jako najlepsze przyjaciółki zaczęły nieco eksperymentować, by urozmaicić sobie pracę. 

W pewnym momencie pojawiły się plotki, że Turner i Williams mogą być więcej niż przyjaciółkami. Kobiety z rozbawieniem postanowiły dolewać oliwy do ognia i od czasu do czasu zaczynały się całować w trakcie kręcenia scen:

Oh, doskonale o tym wiedziałyśmy, więc zaczęłyśmy się tym bawić. Na planie często kręciłyśmy jakieś ujęcia i nagle w połowie sceny zaczynałyśmy się całować, bo chciałyśmy zobaczyć reakcję ludzi. Kręciłyśmy "Grę o tron", więc jakby kazirodztwo nikogo nie obrzydzało, dlatego najbardziej emocjonalne reakcje brzmiały: "Okej, dobra".

Aktorka po chwili przyznała jednak, że jest obecnie szczęśliwą mężatką i jej relacja z Maisie Williams była czysto platoniczna. Fakt częstego całowała się ze swoją przyjaciółką wytłumaczyła natomiast słowami:

Wiesz, czasami masz po prostu ochotę całować ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Przeczytaj także

Poniżej znajdziecie omawiany fragment rozmowy Sophie Turner z Conanem O'Brianem:

X-Men: Dark Phoenix - data premiery

Sophie Turner możemy zobaczyć we wspomnianym filmie "X-Men: Dark Phoenix", który zadebiutował w kinach 7 czerwca 2019 roku. Produkcja o mutantach spotkała się jednak ze słabymi ocenami od zarówno krytyków, jak i widzów. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.