"Gra o tron" - Sophie Turner o powrocie do roli Sansy Stark: "to byłaby dla mnie jeszcze większa trauma"

30.05.2019 15:14
Sophie Turner (Gra o tron)|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Serial "Gra o tron" dobiegł końca, ale stacja HBO już pracuje nad spin-offami hitu. Czy Sophie Turner, która wcielała się w Sansę Stark, powróci do roli władczyni Północy?

Chociaż serial "Gra o tron" już się zakończył, niebawem zobaczymy pierwszy spin-off hitu. Twórcy zapowiedzieli, że mają w planach co najmniej trzy seriale dziejące się w Westeros. Ich akcja ma się rozgrywać na długo przed walką o Żelazny Tron. Nie oznacza to jednak, że za kilka lat nie powstanie kontynuacja "Gry o tron". Fani serialu mają nadzieję, że kiedyś zobaczą dalsze losy bohaterów, którzy przeżyli 8 sezonów serialu. Jedną z takich postaci jest Sansa Stark. W finale została wynagrodzona za poprzednie cierpienia. Bohaterka grana przez Sophie Turner zyskała władzę nad Winterfell i całą Północą, która stała się autonomicznym królestwem.

"Gra o tron" - czy Sophie Turner powróci do roli Sansy?

Aktorka rozmawiała z serwisem Sky News o ewentualnym powrocie do roli Władczyni Północy. Co odpowiedziała Turner?

Myślę, że to czas pożegnać się z Sansą. Jestem gotowa... tak jakby, żeby powiedzieć jej do widzenia. Myślę, że moja zmiana się skończyła. To było 10 lat mojego życia i to najlepsze 10 lat mojego życia jak na razie. Historia Sansy zakończyła się dla niej szczęśliwi i to czas, żeby ją opuścić. Myślę, że ponowne jej granie, byłoby dla mnie większą traumą.

Gwiazda wyznała również, że koniec serialu był dla niej naprawdę dużą ulgą. Dzięki temu nie musi już dłużej martwić się o to, że przez przypadek zdradzi jakiś sekret dotyczący fabuły "Gry o tron".

To miłe, że nie muszę już trzymać niczego w sekrecie. Przez długi czas trzeba było trzymać wszystko w sobie, więc teraz czuję się naprawdę dobrze. Ale teraz trochę tęsknię za tym serialem. Kiedy tylko się skończył, pomyślałam sobie: "Chciałbym wciąż dochowywać tych sekretów. Chciałbym mieć snajperów wycelowanych w moją głowę - snajperów z HBO"

Wygląda na to, że Turner ucieszyłaby się, gdyby petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron" odniosła sukces.

Przeczytaj także

"Dark Phoenix" - kiedy premiera?

"Gra o tron" to nie jedyna seria, która dobiegła końca. Już 7 czerwca 2019 roku do kin wejdzie ostatnia część filmów o X-Men, produkowana w studiu Fox. Mowa o filmie "Dark Phoenix", w której Turner wciela się w tytułową postać.

Zobacz też: Reżyser "Dark Phoenix" porównał film do "Avengers: Endgame" i "Gry o tron"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.