„Gra o tron”: Dawno niewidziany przyjaciel Jona Snow powróci w 8. sezonie

Natalia Hluzow
02.10.2018 14:05
Jon Snow Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Kolejne fakty na temat finałowego sezonu „Gry o tron” ujawnione! Najświeższa informacja powinna ucieszyć wszystkich fanów Jona Snow i jego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli obawialiście się, że Ghost został zapomniany przez twórców „Gry o tron” lub – co gorsza – porzucony przez Jona Snow, możecie już spać spokojnie! Wilkor o czerwonych oczach pojawił się w finałowych odcinkach serialu, gdzie odegra całkiem sporą rolę.

>>> ZOBACZ TEŻ: Kit Harington o zakończeniu „Gry o tron”: Nie wszyscy będą zadowoleni <<<

Wilkor Jona Snow powróci w 8. sezonie 

Wilkory, pełniące ogromnie istotną rolę w życiu Starków, pojawiły się już w pierwszym sezonie „Gry o tron”. Należący do Jona Snow Ghost przepadł jednak bez wieści z końcem 6. sezonu serialu. Informację o powrocie Ducha ujawnił odpowiedzialny za efekty specjalne Joe Bauer. W rozmowie z Huffington Post, zapytany o powrót wilkora, odpowiedział:

Zobaczycie go ponownie. Otrzymał słuszną ilość czasu ekranowego w 8. sezonie. Pojawia się, jest bardzo obecny i robi sporo fajnych rzeczy.

Wilkor Jon Snow Gra o tron Fot. foto: kadr z serialu "Gra o tron"

Przy okazji Bauer wyjaśnił też, co było jednym z powodów nieobecności Ducha w 7. sezonie „Gry o tron”:

Wilkory są trudne, bo nie chcąc zrobić ich źle, zawsze kończyło się na tym, że kręciliśmy prawdziwe wilki i stosowaliśmy w ich przypadku skalowanie. Ale prawdziwe wilki zachowują się w bardzo określony sposób. I myślę, że to miało wiele wspólnego z tym, dlaczego wilkory są w serialu, ale nie są tak integralną częścią opowieści, jak ma to miejsce w książkach.

Serial Davida Benioffa i D.B. Weissa triumfował na gali rozdania nagród Emmy 2018, gdzie twórcy i obsada otrzymali łącznie 9 statuetek. Finałowy sezon „Gry o tron” z udziałem czerwonookiego wilkora trafi na antenę HBO w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.