"Gra o tron": covery piosenki "Jenny of Oldstones"

24.04.2019
Aktualizacja: 02.05.2019 10:02
Foto: kadr z klipu Florence + the Machine - Jenny of Oldstones|undefined Fot. kadr z klipu Florence + the Machine - Jenny of Oldstones

Pieśń zatytułowana "Jenny od Oldstones", wykonana przez Podricka Payne'a w 2. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" zyskała olbrzymią popularność w Internecie. Przedstawiamy covery słynnej pieśni z Westeros.

Szał na "Grę o tron" trwa. Od czasu premiery 8. sezonu serialu jest to jeden z najczęściej poruszanych tematów w Internecie. Do tej pory największą furorę zrobiła pieśń, wykonana przez jednego z bohaterów, Podricka Payne'a, w 2. epizodzie finałowego sezonu. Inna wersja, w wykonaniu popularnego zespołu Florence + the Machine stała się olbrzymim hitem w serwisie YouTube. Nic zatem dziwnego, że wielu amatorskich wykonawców postanowiło zaserwować nam swoją wersję utworu o tajemniczej Jenny. Przedstawiamy 11 najlepszych coverów "Jenny od Oldstones".

"Gra o tron" - covery pieśni "Jenny of Oldstones"

Choć wersję Podricka z całą pewnością ciężko podrobić, wielu artystów podjęło się tego wyzwania. W sieci pojawiła się cała masa rozmaitych coverów utworu "Jenny of Oldstones", my zaś wybraliśmy dla was 11 najlepszych.

Przeczytaj także

1. Marc Durkee - "Jenny Of Oldstones" cover

2. Paul Hankinson - "Jenny Of Oldstones" piano cover

3. Kristine Solis - "Jenny Of Oldstones" cover

4. Grace Mc - "Jenny Of Oldstones" cover

5. CallumMcGaw - "Jenny Of Oldstones" cover

6. Jessiah - "Jenny Of Oldstones" cover

7. German Rey - "Jenny Of Oldstones" cover

8. Eme Mba - "Jenny Of Oldstones" cover

9. Saiko Yume - "Jenny Of Oldstones" cover

10. Alice Sokolova - "Jenny Of Oldstones" cover

11. Kiera Lyons - "Jenny Of Oldstones" cover

Zobacz też: >> Kim była Jenny of Oldstones, o której śpiewał Podrick? <<

"Gra o tron" 8. sezon - gdzie oglądać?

Wszystkie dotychczasowe odcinki 8. sezonu "Gry o tron" dostępne są na platformie HBO GO. Najnowsze odcinki serialu emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy odcinek "Gry o tron" zostanie wyemitowany 19 maja 2019 roku.  

Zobacz też: >> Kto ma największe szanse zasiąść na Żelaznym Tronie? [SONDA] <<

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.