"Gra o tron" sezon 8: HBO publikuje pierwsze autentyczne sceny z finałowego sezonu

Natalia Nowecka
25.02.2019 12:58
Fot. Kadr z materiału promocyjnego HBO|undefined Fot. . Kadr z materiału promocyjnego HBO

Finał "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Stacja HBO postanowiła podzielić się z widzami pierwszymi autentycznymi ujęciami z 8 sezonu serialu.

Do premiery ósmego sezonu "Gry o tron" pozostało już zaledwie kilka tygodni. Nic więc dziwnego, że machina marketingowa ruszyła pełną parą. W końcu na finałową serię "Gry o tron" czekają miliony fanów na całym świecie, by po latach domysłów i teorii dowiedzieć się, kto finalnie zasiadł na Żelaznym Tronie.

Zobacz też: >> Kit Harrington twierdzi, że "8. sezon Gry o tron załamał aktorów" <<

Gra o tron - HBO publikuje pierwsze sceny z 8. sezonu

Stacja HBO opublikowała materiał promocyjny, zawierający krótkie zapowiedzi produkcji, które znalazły się w ramówce stacji na najbliższe miesiące. Wśród nich znalazły się m.in. "Wielkie kłamstewka", "Kroniki Times Square", "Watchmen" i "Gra o tron". Wcześniej pojawiały się już materiały promujące finałowy sezon serialu, w postaci zdjęć, teaserów, czy reklam. Tym razem jednak, fani po raz pierwszy mogli zobaczyć autentyczne ujęcia z "8. sezonu Gry o tron".

Zobacz też: >> Historia walki o Żelazny Tron w skrócie. Zobacz animowaną zapowiedź finału "Gry o tron" <<

Na nagraniu widzimy największego ze smoków Daenerys Targaryen - Drogona, przelatującego nad rzędami żołnierzy. W następnym ujęciu ukazana jest Arya Stark podziwiająca ziejącą ogniem bestię. Ludzie za jej plecami kulą się z przerażenia, jednak młoda Starkówna nie okazuje strachu, a czystą fascynację.

Pod koniec materiału prezentującego ramówkę HBO widzimy również krótkie migawki Daenerys, Jona Snow i Nocnego Króla, oraz upadek Muru zniszczonego przez Viseriona.

Kiedy 8. Sezon "Gry o tron"?

"Gra o tron" po raz ostatni wróci na ekrany telewizorów już 14 kwietnia 2019 roku. Finałowa seria liczyć będzie zaledwie 6 odcinków, jednak trwać one będą znacznie dłużej niż dotychczasowe.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.