"Gra o tron" sezon 8: Zapowiedź czwartego odcinka [ANALIZA]

29.04.2019 08:33
Cersei Lannister i Euron Greyjoy, foto: kadr ze zwiastuna do 4. odcinka 8. sezonu Fot. Cersei Lannister i Euron Greyjoy, kadr ze zwiastuna do 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"

W sieci pojawił się zwiastun czwartego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron". Co czeka bohaterów w nadchodzącym epizodzie?

Wielka bitwa za nami. Teraz pozostaje tylko pożegnać zmarłych, zebrać wojsko do kupy i ruszać dalej, na podbój Siedmiu Królestw. Czy właśnie to nas czeka w nadchodzących odcinkach ósmego sezonu "Gry o tron"? Przedstawiamy analizę zwiastuna 4. odcinka 8 sezonu serialu.

"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek - zwiastun

W przeciwieństwie do zapowiedzi poprzedniego odcinka, zwiastun epizodu czwartego zdradza nam dość wiele. Przede wszystkim wyjaśnia los bohaterów, co do których mogliśmy mieć wątpliwości, czy przeżyli wielką Bitwę o Winterfell. Tak więc, w zwiastunie widzimy smoki Rhaegala i Drogona (całych i zdrowych), Tormunda, Gendry'ego, Gilly, Samwella Tarly'ego, ser Davosa, Missandei, Varysa, Tyriona Lannistera, Sansę Stark, Szarego Robaka oraz przede wszystkim wilkora Ducha, o którego los martwiło się wielu fanów.

Daenerys i Rhaegal, foto: kadr ze zwiastuna do 4. odcinka 8. sezonu Fot. Daenerys i Rhaegal, foto: kadr ze zwiastuna do 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"

Zgodnie z tym co prezentuje zwiastun, w 4. odcinku obserwować będziemy jak nasi bohaterowie świętują zwycięstwo oraz palą swoich zmarłych. Wygląda również na to, że królowa Daenerys Targaryen, pomimo utraty znacznej części wojsk, nie zamierza bezczynnie czekać i lizać ran, zaś postanawia wyruszyć na podbój Królewskiej Przystani. W zapowiedzi widzimy również królową Cersei Lannister i Eurona Greyjoya, szykujących się do nadchodzącego starcia.

Przeczytaj także

"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek - premiera, gdzie oglądać

Premiera czwartego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron" odbędzie się o 3:00 w nocy z 5 na 6 maja 2019 roku. Odcinek wyemitowany zostanie na kanale HBO, gdzie następnego dnia pojawi się również o godzinie 20:10. Drugi epizod znajdzie się również na platformie HBO GO.

Zobacz też: >> Kto ma największe szanse zasiąść na Żelaznym Tronie? [SONDA] <<

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.