Gwiazda "Chirurgów" i "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę. Jaki jest jej stan zdrowia?

10.08.2022 10:50
Gwiazda "Chirurgów" i "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę. Jaki jest jej stan zdrowia? Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER/East News

Denise Dowse, amerykańska aktorka i reżyserka znana z seriali "Beverly Hills 90210", "Chirurdzy", czy "Niepewne" zapadła w śpiączkę. Co spowodowało taką tragiczną sytuację?

Denise Dowse zapadła w śpiączkę

Jak podaje Deadline, informację o hospitalizacji Denise Dowse 8 sierpnia 2022 roku podała jej siostra - Tracey Dowse, która zamieściła post na oficjalnym Instagramie swojej siostry. Następnie potwierdziła prawdziwość sytuacji w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Polecamy

Aktorka znana z takich popularnych seriali, jak "Niepewne", "Chirurdzy", czy "Beverly Hills, 90210" zapadła w śpiączkę. Z relacji jej siostry wynika, że Dowse cierpi na zapalenie opon mózgowych, a lekarze na razie nie potrafili stwierdzić, jak poważne jest jej schorzenie i nie wiedzą, kiedy się wybudzi.

Polecamy

Najbardziej znane role Dowse to postać Yvonne Teasley z "Beverly Hills 90210", sędzi Rebeki Damsen z "Obrońcy" i doktor Rhondy Pine z hitu HBO "Niepewne". W 2004 roku wyreżyserowała krótkometrażowy film "Reflections: A Story of Redemption", a obecnie na premierę czeka jej pełnometrażowy debiut pod tytułem "Remember Me: The Mahalia Jackson Story".

Oprócz tego na przestrzeni swojej ponad 30-letniej kariery Dowse zagrała w takich produkcjach, jak "Pełna chata", "Kroniki Seinfelda", "Dotyk anioła", "Buffy: Postrach wampirów", "Ostry dyżur", "Przyjaciółki", "Czarodziejki", "Prawo i porządek", "Detektyw Monk", "Mentalista", "Kości", "Z Archiwum X", "Szpital New Amsterdam" czy "Chirurdzy".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.