Gwiazda serialu "Glee" zaginęła podczas kąpieli w jeziorze

09.07.2020 09:49
Gwiazda serialu "Glee" zaginęła podczas kąpieli w jeziorze Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Z relacji świadków i policji wynika, że aktorka Naya Rivera zaginęła około 21:30 czasu lokalnego w okolicach jeziora Piru w stanie Kalifornia. Ruszyła akcja ratownicza i trwają poszukiwania 33-letniej kobiety.

Gwiazda popularnego serialu "Glee" Naya Rivera zaginęła około 21:30 czasu lokalnego w środę 8 lipca 2020 roku. Biuro szeryfa wystosowało oświadczenie, z którego wynika, iż być może mają do czynienia z utonięciem.

Zaginęła gwiazda serialu Glee

Na miejsce wysłano grupę nurków oraz detektywów lokalnej policji. Na razie nie odnaleziono ciała:

Przeczytaj także

Jak podaje telewizja CBS Los Angeles, lokalni funkcjonariusze zaczęli poszukiwać 33-letniej kobiety, gdy odnaleziono jej 4-letniego synka samego na łódce dryfującej po jeziorze Piru.

Policja używa do poszukiwań helikopterów, dronów oraz nurków. Z relacji CBS LA wynika, że Rivera wynajęła wspomnianą łódkę około 13 czasu lokalnego. Niecałe 3 godziny później inny turysta zauważył łódkę z samotnym chłopcem. Jemu na szczęście się nic nie stało. Policjantom powiedział, że pływali razem po jeziorze, weszli też do wody, ale jego mama nie wróciła z nim do łódki.

Rivera jest najlepiej znana z roli Santany Lopez w serialu "Glee" od stacji Fox. Grała w produkcji od 2009 do 2015 roku. Potem wystąpiła również w produkcjach "Pokojówki z Beverly Hills", czy "Step Up: High Water". 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.