Gwiazda „Gry o tron” i „Narcos” trafi do świata „Star Wars”?

Sergiusz Kurczuk
03.10.2018 14:49
Gwiazda „Gry o tron” i „Narcos” trafi do świata „Star Wars”? Fot. LFI/Photoshot/East News

Pojawiły się informacje na temat obsady pierwszego aktorskiego serialu w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. W jedną z głównych postaci ma się wcielić Pedro Pascal.

Od kiedy Disney przejął studio Lucasfilm, marka „Star Wars” dostała drugie życie. Oczywiście nie wszystkim spodobało się zmienienie kanonu uniwersum stworzonego przez George'a Lucasa, a kolejne produkcje są poddawane krytyce, ale trzeba przyznać, że nowa trylogia i spin-offy „Gwiezdnych Wojen” to lepsza droga, niż prequele zaserwowane przez Lucasa na początku nowego milenium. Teraz twórcy idą o krok dalej i już niedługo zobaczymy pierwszy aktorski serial w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły, ale pojawiły się informacje dotyczące aktora, który ma się wcielić w jednego z głównych bohaterów. Ma nim być Pedro Pascal. 

„Gwiezdne Wojny” - czy w serialu zagra Pedro Pascal?

Portal Making Star Wars donosi, że Pedro Pascal znany z takich produkcji, jak „Gra o tron” i „Narcos” stanie się „centralną postacią” serialu. Pascal jest obecnie zaangażowany w kilka filmowych przedsięwzięć, między innymi w „Wonder Woman 1984”, ale być może w grafiku aktora jest miejsce na udział w produkcji Disneya. Pascal udowodnił swoimi rolami, że jest dość wszechstronny, więc z pewnością odnalazłby się w serialu dziejącym się w świecie „Gwiezdnych Wojen”.

„Gwiezdne Wojny” - kiedy premiera aktorskiego serialu?

Osobą odpowiedzialną za produkcję, która trafi na platformę streamingowa Disneya, będzie Jon Favreau. Do tej pory pojawiło się już kilka plotek dotyczących obsady. Brano między innymi pod uwagę samego Favreau, Dave'a Filoni oraz Alana Taylora. Żadna z tych informacji nie została jednak potwierdzona. Podobnie jest w przypadku Pascala. Na razie nie zdradzono też oficjalnej daty serialu. Zapowiedziano jedynie, że produkcja trafi do sieci wraz ze startem platformy streamingowej Disneya. Stanie się to dopiero pod koniec 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.