Gwiazda "Gry o tron" zagra Batmana w 2. sezonie serialu "Titans" od DC

Kamil Kacperski
12.04.2019 11:08
Batman|undefined Fot. kadr z serial "Titans"

Jak podaje portal Deadline, Iain Glen, znany również jako ser Jorah Mormont dołączył do obsady 2. sezonu "Titans". Aktor wcieli się w samego Mrocznego Rycerza.

Iain Glen dołączył do obsady 2. sezonu serialu "Titans", przygotowywanego przez DC Universe. Pierwsza seria nie wywołała wśród fanów i krytyków ogromnego wrażenia, ale niewątpliwie zaciekawiła na tyle dużo osób, że twórcy postanowili przygotować kolejne odcinki produkcji. Już ostatni odcinek potwierdzał, że w przyszłości zobaczymy w "Titans" Superboya i Krypto, Superpsa. Potem twórcy zdradzili też, że w serialu pojawi się Deathstroke, a także jego córka Ravager i syn Jericho.

Titans - Iain Glen zagra Batmana

Wracając jednak do Iaina Glena - aktor wcieli się w starszą wersję Bruce'a Wayne'a, znanego lepiej jako Batman. Niestety, w tym momencie nie wiemy, czy ser Jorah Mormont założy maskę i pelerynę. DC Universe podzieliło się jednak oficjalnym opisem postaci (jakbyście nie byli pewni, kim jest Batman), a także krótką deskrypcją wątku fabularnego, w którym będzie uczestniczyła postać Glena:

Po dekadach walki z przestępczością, miliarder Bruce Wayne wciąż jest gotowy do chronienia Gotham, jak w czasach swojej świetności. Mężczyzna musi jednak naprawić swoje relacje z Dickiem Graysonem - duet próbuje odtworzyć swoje dawne partnerstwo, a Bruce pomaga swojemu byłemu pomocnikowi i Tytanom w osiągnięciu sukcesu.

jorah Fot. foto: kadr z serialu

Niestety, nie wiemy w ilu odcinkach pojawi się bohater. Nie powinniśmy się jednak spodziewać, że Batman Iaina Glena będzie nagle jednym z głównych bohaterów serialu. Twórcy od początku zapowiadali, że skupią się na drużynie młodych herosów. Kto wie, może nareszcie doczekamy się transformacji Robina w Nightwinga?

Przeczytaj także

Titans - data premiery 2. sezonu

Niestety, do premiery 2. sezonu "Titans" pozostało jeszcze sporo czasu. Nowe odcinki serialu mają zadebiutować na DC Universe jesienią 2019 roku. W Polsce produkcję możemy oglądać na Netfliksie, gdzie pojawiła trafiła w styczniu 2019 roku, około miesiąca po premierze finałowego odcinka 1. serii "Titans". Natomiast Iain Glena zobaczymy na ekranach naszych telewizorów już 15 kwietnia 2019 roku - wtedy odbędzie się premiera 8. sezonu "Gry o tron". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.