Gwiazda "Prawdziwego męstwa" zastąpi Jeremy’ego Rennera w filmach Marvela? Hailee Steinfeld jako nowa Hawkeye

28.07.2020 10:41
Hailee Steinfeld|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Według najnowszych informacji Hailee Steinfeld została wybrana jako aktorka, która zagra Kate Bishop w nadchodzącym serialu Marvela "Hawkeye".

Jeszcze w 2020 roku mają zadebiutować seriale stworzone przez Marvel Studios i Disney+. Na pierwszy ogień pójdą "WandaVision" i "Falcon and the Winter Soldier". Kolejny w kolejce jest "Loki". Wśród zapowiedzianych tytułów znajduje się również serial "Hawkeye". Pojawiły się nowe informacje na jego temat, a konkretnie wieści dotyczące odtwórczyni jednej z głównych ról.

Seriale Marvela - Hailee Steinfeld jako nowa Hawkeye?

Podczas San Diego Comics Con 2019 potwierdzono, że w przyszłości zobaczymy kobiecą postać, która zastąpi jednego z pierwszych Avengerów. Od 2011 roku w Hawkeye'a wcielał się Jeremy Renner. W serialu "Hawkeye" zaprezentowany zostanie moment, w którym, grany przez aktora Clint Barton szkoli swoją następczynię - znaną z komiksów Kate Bishop.

Przeczytaj także

O tym, która młoda aktorka wcieli się w Kate Bishop, spekulowano od dawna. Pojawiło się wiele nazwisk, ale najczęściej przewijała się Hailee Steinfeld - 23-letnia aktorka i piosenkarka. Pierwsza informacja na temat angażu Steinfeld do serialu "Hawkeye" ujrzała światło dzienne we wrześniu 2019 roku. Kilka tygodni później aktorka skomentowała plotki. Nie potwierdziła wówczas ani nie zaprzeczyła udziału w produkcji, a kilka dni później pojawiły się doniesienia, że Steinfeld nie jest już brana pod uwagę jako odtwórczyni Kate Bishop.

Przeczytaj także

Jednak wystarczyło poczekać kilkanaście miesięcy, by portal The Illuminerdi poinformował, że artystka znowu ma duże szanse na zastąpienie Rennera. Oczywiście informacja nie została potwierdzona przez Marvel Sudios ani Disney+, ale skoro jej nazwisko pojawia się tak często, trzeba założyć, że coś jest na rzeczy.

Przeczytaj także

Serial na razie nie ma zapowiedzianej daty premiery. Hailee Steinfeld występowała mięzy innymi w takich produkcjach jak "Dickinson", "Aniołki Charliego", "Bumblebee", "Spider-Man: Uniwersum", "Prawdziwe męstwo" oraz serial "Pitch Perfect". Jeśli młoda gwiazda rzeczywiście dostanie rolę Kate Bishop, prawdopodobnie dołączy do składu filmowego wcielenia Young Avengers.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Top 10 postaci, które powinny wejść w skład nowej drużyny Avengers

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.