Gwiazda "Wikingów" jednym z bohaterów serialu Ridleya Scotta "Raised by Wolves"

Sergiusz Kurczuk
18.01.2019 15:43
foto: Travis Fimmel (Wikingowie)|undefined Fot. kadr z serialu Wikingowie

Travis Fimmel znany z roli Ragnara Lothbroka z serialu "Wikingowie" wystąpi jako jeden z głównych bohaterów nadchodzącego serialu science fiction. Za produkcję "Raised by Wolves" odpowie Ridley Scott.

Ridley Scott - słynny reżyser znany z takich tytułów jak "Obcy – ósmy pasażer Nostromo", "Łowca androidów" i "Gladiator" pracuje obecnie nad serialem science fiction zatytułowanym "Raised by Wolves". Będzie to reżyserski debiut filmowca w medium, jakim jest produkcja telewizyjna. Praca nad serialem wre i stacja TNT ogłosiła właśnie najważniejszych członków obsady, których zobaczymy w "Raised by Wolves". Wśród aktorów pojawiła się gwiazda "Wikingów" Travis Fimmel.

"Raised by Wolves" - Travis Fimmel z "Wikingów" w obsadzie serialu Ridleya Scotta

Jak podaje portal Screen Rant, produkcja "Raised by Wolves" nabrała tempa, bo twórcy wybrali już odtwórców głównych ról. W obsadzie serialu Scotta wystąpi Travis Fimmel, który w  "Wikingach" wcielał się w niezapomnianego króla Ragnara Lothbroka.

U boku Fimmela zobaczymy między innymi Amandę Collin ("Wybawienie", "Straszna kobieta"), Abubakara Salima (aktora głosowego znanego z serii "Assasin's Creed"), Niamh Algar ("Without Name") oraz Felixa Jamiesona ("Gra o tron", "The Ghost"). Fimmel wcieli się w człowieka o imieniu Marcus, który wraz z żoną Sue (Algar ) i synem Paulem (Jamieson) opuści Ziemię. Dziecko trafi pod opiekę pary androidów o imionach Mother i Father, których zagrają Collin i Salim. Do obsady "Raised by Wolves" dołączyli również Winta McGrath, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah i Ivy Wong.

Fimmel wcieli się w charyzmatycznego i zbuntowanego żołnierza. Mężczyzna ucieknie z planety ze swoją rodziną, by uniknąć zagłady. Uciekinierzy, będą musieli odleźć się w nowych trudnych warunkach i walczyć o przetrwanie. Będzie to pierwsza serialowa rola aktora od 4. sezonu "Wikingów", w których Fimmel pożegnał się z rolą króla zjednoczonej Skandynawii. W serialu Scotta pojawią się watki obecne w jego innych produkcjach - pytania dotyczące religii, wiary, wierzeń naukowych i pytania o sztuczną inteligencję oraz jej stosunku do ludzkich twórców.

"Raised by Wolves" - kiedy premiera?

Na razie serial Scotta jest na początkowym etapie prac. Trudno jest więc powiedzieć, kiedy trafi na antenę TNT. Fani twórczości reżysera mają nadzieję, że "Raised by Wolves" będzie lepszą produkcją, niż kolejne sequele serii "Obcy". Filmowiec będzie miał o wiele więcej czasu ekranowego, by opowiedzieć swoją niesamowitą historię science fiction. Serialu możemy spodziewać się najwcześniej w roku 2020.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.