Gwiazdor "Better Call Saul" zagra w Marvelu? Mówi się o dużej i ważnej roli

04.11.2022 13:21
Gwiazdor "Better Call Saul" zagra w Marvelu? Mówi się o dużej i ważnej roli Fot. Joe Pugliese/AMC/Sony Pictures Television / Avalon/Photoshot/East News

Gwiazdor "Breaking Bad" i "Better Call Saul" Bob Odenkirk podobno dostał propozycję zagrania jednej z głównych ról w serialu "Wonder Man" od Marvel Studios.

Bob Odenkirk pojawi się w Marvelu?

Jak podaje portal Illuminerdi, Bob Odenkirk jest podobno bliski podpisania kontraktu z Marvel Studios w sprawie roli w serialu "Wonder Man". Gwiazdor "Better Call Saul" miałby zagrać menadżera Simona Williamsa, czyli Wonder Mana - ten jest bowiem nie tylko znanym superbohaterem, ale również popularnym aktorem, który zyskuje ogromną popularność przez swoje heroiczne alter ego.

Polecamy

Przy okazji Wonder Man na przestrzeni swojej kariery w Marvelu był zarówno bohaterem, jak i złoczyńcą (wielokrotnie również umierał i zmartwychwstawał). Zatrudnienie Boba Odenkirka zdaje się być zatem strzałem w dziesiątkę - ten podbił serca widzów swoim śliskim prawnikiem Saulem Goodmanem, więc idealnie odnajdzie się w klimacie balansowania między jasną i ciemną stroną. 

Zwłaszcza, że plotkuje się, iż Odenkirk miałby zagrać Neala Saroyana. Ten był menadżerem Simona w komiksach o Wonder Manie z lat 90. Początkowo pomagał Williamsowi w pięciu się po kolejnych szczeblach sławy, ale w pewnym momencie okazało się, że Saroyan miał bardziej niecne plany i korzystał ze swoich mocy psychicznych do wpływania na innych ludzi.

Polecamy

Od tamtego czasu pojawiał się od czasu do czasu w różnych komiksach, aż w końcu w 2007 roku zamordowano go w zeszycie "Wonder Man Vol. 3".

Jak więc sami rozumiecie, Bob Odenkirk nadawałby się idealnie do roli nieco mrocznego menadżera/agenta, który wciąż kombinuje, by wyjść z każdej sytuacji na plus. Taki Saul Goodman, tylko z supermocami. Brzmi świetnie.

Na razie wiemy, że główną rolę w serialu zagra Yahya Abdul-Mateen II, którego znać możecie z filmu "Aquaman" (Black Manta) i serialu "Watchmen" (Doktor Manhattan). Wiemy też, że przynajmniej jeden odcinek serialu nakręci Destin Daniel Cretton, który ma na koncie film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.