Gwiazdor "Breaking Bad" chciałby kolejnego spin-offu popularnego serialu

22.12.2020 13:51
Gwiazdor "Breaking Bad" chciałby kolejnego spin-offu popularnego serialu Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

Giancarlo Esposito chciałby powrócić do roli Gusa Fringa z "Breaking Bad" - najchętniej w formie spin-offu o tym, jak Fring doszedł do swojej wysokiej pozycji w półświatku.

Gwiazdor Breaking Bad chciałby stworzyć kolejny spin-off serialu

Gwiazdor "Breaking Bad" i "Better Call Saul" Giancarlo Esposito wyjawił swój pomysł na kolejny spin-off popularnej serii, który mialby się nazywać "The Rise of Gus Fring" i opowiedziałby o początkach budowy narkotykowego imperium tytułowej postaci. Kiedy powróci 6. sezon "Better Call Saul", będziemy widzieli potyczki Fringa z Lalo Salamanką, a Esposito chciałby się cofnąć jeszcze o kilka lat wcześniej.

Polecamy

W rozmowie z Esquire zarysował swój pomysł na fabułę nowego spin-offu:

Mam taki pomysł - Fring pochodzi z bardzo ważnej rodziny polityków, Moim zdaniem pochodzi z domu pełnego zasad. Moim zdaniem był w wojsku, a potem nauczył się jeszcze obserwować ludzi. Nie możesz w końcu dowodzić, jeśli sam nie potrafisz podążać. 

Moim zdaniem był więc wysoko postawiony w militarnym rządzie. Mógł tam zostać, gdzie władze mu podstawiono pod nos. Postanowił z tego zrezygnować i samemu osiągnąć sukces. To była jego decyzja.

Polecamy

W "Breaking Bad" dowiadujemy się, że Fring był emigrantem z Chile, który najpierw przeniósł się do Meksyku, a następnie do USA. Agent DEA Hank nie potrafi odnaleźć żadnych informacji na jego temat sprzed 1986 roku, ale Hector Salamanca nazywa go "generalissimo". To sugeruje, że Fring faktycznie mógł służyć w armii Augusto Pinocheta, gdzie do tego zajmował wysoką pozycję.

Esposito powiedział również, że "ma być go całkiem sporo" w 6. sezonie "Better Call Saul", a zdjęcia do produkcji mają ruszyć w marcu 2021 roku. Twórca całej serii, Vince Gilligan stwierdził jednak, że na razie nie ma żadnych planów na kontynuowanie marki "Breaking Bad".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.