Gwiazdor "Gry o tron" dołączył do obsady serialu "Amerykańscy Bogowie". Kogo zagra?

05.12.2019 13:38
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Fani "Amerykańskich Bogów" czekają na premierę trzeciego sezonu. W nowych odcinkach poznamy nowego bohatera - leprechauna Liama Doyle'a, w którego wcieli się znany z "Gry o tron" Iwan Rheon.

Jeśli chodzi o bohaterów "Gry o tron" Ramsey Bolton ustępuje swoją złowieszczością i sadyzmem jedynie Joffreyowi Baratheonowi. W psychopatycznego przedstawiciela północnego rodu wcielił się Iwan Rheon. Niedługo miłośnicy seriali będą mogli zobaczyć go jako postać pozytywną. Aktor wystąpi w trzecim sezonie "Amerykańskich Bogów".

"Amerykańscy Bogowie" sezon 3 - Iwan Rheon jako Liam Doyle

Jak podaje serwis TVLine, do obsady serialu bazującego na książce Neila Gaimana dołączył gwiazdor "Gry o tron", który wcieli się w leprechauna imieniem Liam Doyle. Na razie nie wiadomo za dużo o postaci, w którą wcieli się Rheon.Twórcy opisują bohatera jako "czarującą" postać" o "dobrej naturze", więc fani aktora będą zadowoleni, że w końcu wystąpi jako bohater pozytywny. Rheon będzie jedynym irlandzkim skrzatem w serialu, ponieważ Pablo Schrieber, wcielający się w Mad Sweeneya opuścił obsadę po drugim sezonie.

Informację potwierdzono za pośrednictwem oficjalnego Instagrama serialu "Amerykańscy Bogowie". To niejedyny angaż do nadchodzącej kontynuacji. W trzecim sezonie zobaczymy również Danny'ego Trejo, Julię Sweeney, rapera Wale'a oraz Marilyna Mansona.

Przeczytaj także

"Amerykańscy Bogowie" sezon 3 - kiedy premiera?

Serial produkcji Starz powstał na podstawie powieści o tym samym tytule, który opowiada o losach starożytnych bóstw funkcjonujących we współczesnym świecie. Są powoli wypierani przez nowych bogów - personifikacjami mediów, internetu, telewizji czy globalizacji, odpowiedzialnych za powolne zanikanie dawnych wierzeń. W produkcji występują Ricky Whittle, Emily Browning, Pablo Schreiber, Crispin Glover, Bruce Langley, Yetide Badaki, Ian McShane, Mousa Kraish, Kahyun Kim, Demore Barnes, Orlando Jones oraz Chris Obi. Produkcja trzeciego sezonu ruszyła 9 października 2019 roku. Premiera odbędzie się w roku 2020.

Przeczytaj także

Zobacz też: Netflix stworzy aktorski serial na podstawie "Sandmana" Neila Gaimana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.