Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" został oskarżony o gwałt. Wyrzucono go z obsady serialu

22.12.2021 10:42
Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" został oskarżony o gwałt. Wyrzucono go z obsady serialu Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Chris Noth - gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" został oskarżony o wykorzystanie seksualne. Z tego powodu wyrzucono go z obsady "Agentki McCall".

Gwiazdor Seksu w wielkim mieście został oskarżony o gwałt

Twórcy serialu CBS "Agentka McCall" postanowili wyrzucić z obsady aktora, wcielającego się w jedną z głównych ról. Chodzi o Chrisa Notha znanego z hitu HBO "Seks w wielkim mieście". Aktor został niedawno oskarżony o wykorzystanie seksualne kobiety.

Polecamy

Noth przez lata wcielał się w Johna Jamesa "Mr Biga" Prestona - ukochanego głównej bohaterki serialu "Seks w wielkim mieście" granej przez Sarah Jessicę Parker. Aktor pojawił się również w kontynuacji produkcji "I tak po prostu", która niedawno zadebiutowała na platformie HBO Max i HBO GO.

Tuż po premierze nowego serialu HBO pod adresem Notha pojawiły się poważne oskarżenia - dwie kobiety wyjawiły, że podobno zostały zgwałcone przez aktora. Do jednego z przestępstw miało dojść w Los Angeles w 2004 roku, do drugiego w Nowym Jorku w 2015 roku. Zoe Lister-Jones - aktorka znana z serialu "Prawo i porządek" również wyznała, że Noth przejawiał wobec niej nieodpowiednie zachowania na tle seksualnym.

Polecamy

Jak podaje Deadline, z tego powodu twórcy serialu "Agentka McCall" podjęli rychłą decyzję o usunięciu Notha z obsady. Przedstawiciele Universal Television i CBS wystosowali krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Chris Noth nie pojawi się w kolejnych odcinkach serialu "Agentka McCall" ze skutkiem natychmiastowym.

W serialu "Agentka McCall" Noth wcielał się w Williama Bishopa. Wyrzucono go również z agencji aktorskiej A3 Artists Agency, a także zrezygnowano z reklamy z udziałem aktora, stworzonej dla firmy Peleton. Chris Noth stwierdził, że oskarżenia są kategorycznie fałszywe, powołując się przy tym na czas, który minął od rzekomych gwałtów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.