Gwiazdor "The Mandalorian" narratorem meczu futbolu. Zobaczcie klimatyczne wideo

27.10.2020 13:23
Gwiazdor "The Mandalorian" narratorem meczu futbolu. Zobaczcie klimatyczne wideo Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Giancarlo Esposito wcielił się w narratora podczas otwarcia meczu NFL. Wideo było utrzymane w klimacie "The Mandalorian" i krótko mówiąc, robiło mocne wrażenie.

Co jak co, ale Disney potrafi w marketing. Jako właściciele sportowej stacji ESPN, szefowie firmy mogą sobie pozwolić na puszczanie reklam swoich własnych produkcji w trakcie największych imprez sportowych w USA, czyli poniedziałkowych meczów NFL. W zeszłym tygodniu pokazali specjalny telewizyjny zwiastun 2. sezonu "The Mandalorian", a teraz przygotowali intro meczu inspirowane serialem, którego narratorem był Giancarlo Esposito. 

The Mandalorian - zobaczcie intro meczu NFL inspirowane serialem

Aktor wciela się w głównego antagonistę (?) serii, czyli Moffa Gideona, który chce za wszelką cenę stać się właścicielem Baby Yody. Jego motywy nie są do końca jasne, a sam Gideon nie zdradził jeszcze swojego złowieszczego planu. Esposito ma jednak spore doświadczenie w graniu świetnych złoczyńców (jako chociażby Gus Fring w "Breaking Bad"), więc możemy być pewni, że nie zawiedzie nas w roli imperialnego urzędnika. 

Przeczytaj także

Zresztą Esposito miał okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami w specjalnym przedmeczowym intro, które inspirowane było serialem "The Mandalorian". Chicago Bears podejmowali u siebie Los Angeles Rams (ostatecznie LA wygrało 24-10) podczas Monday Night Football, a spotkanie na szczycie NFL zapowiadane było właśnie wideo z Giancarlo Esposito w roli narratora. 

 

Ten porównywał futbol do bycia łowcą nagród, zaznaczając, jak ważne jest przygotowanie, odpowiedni sprzęt, czy zrozumienie się ze swoimi współpracownikami. Nie można jednak tylko wyglądać jak najlepszy - trzeba być najlepszym. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka z "The Mandalorian", a także przebitki z serialu. Całość wypadła naprawdę zgrabnie i zobaczyć ją możecie poniżej:

Przeczytaj także

Dla marketingowców Disneya mamy tylko jeden prosty komunikat: This is the way.

Nowy sezon "The Mandalorian" ma zadebiutować już 30 października 2020 roku. Nowe odcinki będą pojawiały się na Disney+ co tydzień.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.