Gwiazdor "The Walking Dead" Norman Reedus miał wypadek na planie. W jakim jest stanie?

16.03.2022 12:17
Gwiazdor "The Walking Dead" Norman Reedus miał wypadek na planie. W jakim jest stanie? Fot. ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/East News

Aktor Norman Reedus podobno miał wypadek na planie zdjęciowym. Niestety okoliczności tego incydentu nie są w pełni znane.

Norman Reedus miał wypadek na planie

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, okoliczności incydentu nie są do końca znane. Wieści nadchodzą ze strony organizatorów Fandemic Tour, którzy oferują "nowy rodzaj komiksowych konwentów". Jednym z gości podczas ich ostatnich imprez miał być wspomniany Norman Reedus. Niestety, jak czytamy na ich Instagramie, gwiazdor "The Walking Dead" był zmuszony odwołać występ ze względu na "wypadek na planie".

Polecamy

I na tym właściwie wiadomości się kończą - nie doprecyzowano bowiem, jak poważne były obrażenia, które odniósł Reedus, czy cały incydent był na planie "The Walking Dead", czy może spin-offu "Daryl & Carol". Nie wiemy właściwie nic.

Jak czytamy w oświadczeniu organizatorów Fandemic Tour:

Norman Reedus musiał odwołać występ, ponieważ miał wypadek na planie. Wysyłamy mu oczywiście pozytywną energię. Wszyscy chyba wiedzą, jak bardzo Norman kocha fanów i pragnie przekazać, że czuje się strasznie źle z powodu tej sytuacji. Ale wszyscy chcemy, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia, dlatego zachęcamy was do dołączenia do naszych życzeń.

Polecamy

Istnieje też możliwość, że Reedusowi po prostu nie chciało się pojawić na imprezie i zwyczajnie wymyślił sobie taką wymówkę... Jaka jest prawda? Tego pewnie nie dowiemy się nigdy.

W przyszłym roku otrzymamy serial "Daryl & Carol" z Normanem Reedusem i Melissą McBride w rolach głównych, a także produkcję "Isle of the Dead", w którym Negan i Maggie spróbują przeżyć na odciętym od świata Manhattanie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.