Gwiazdor musicali Anthony Ramos dołączył do obsady nowego serialu Marvela "Ironheart"

10.02.2022 13:05
Gwiazdor musicali Anthony Ramos dołączył do obsady nowego serialu Marvela "Ironheart" Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Według najnowszych doniesień Marvel Studios pracuje już nad nowym serialem. "Ironheart" opowie o następczyni Iron Mana, produkcja trafi na platformę Disney+, a do obsady dołączy Anthony Ramos.

Ironheart - do obsady dołączył gwiazdor musicali Anthony Ramos

W planach Marvel Studios jest serial poświęcony Riri Williams znanej lepiej czytelnikom Marvel Comics jako Ironheart. Po śmierci Iron Mana w "Avengers: Endgame" fani przewidywali, że bohaterka wkrótce pojawi się na dużym bądź małym ekranie. Optował za tym sam Robert Downey Jr., który wcielał się w Tony'ego Starka. W tytułową rolę wcieli się Dominique Thorne, która może zadebiutować w MCU w filmie "Black Panther: Wakanda Forever".

Polecamy

Jak podaje Deadline, do obsady dołączył teraz Anthony Ramos, gwiazdor musicali "In The Heights" (film), "Hamilton" (Broadway) oraz nadchodzącego filmu o Transformers. Według portalu, aktor ma się wcielić w tajemniczą postać, która będzie przypominała Kanga Zdobywcę w serialu "Loki" - najpierw pojawi się gościnnie, a następnie będziemy go oglądali w wielu przyszłych projektach. Marvel nie skomentował tych wieści.

Chinaka Hodge została wybrana główną scenarzystką projektu (chociaż nie została nazwana showrunnerką). Data premiery serialu "Ironheart" nie została na razie zdradzona, a tak jak wspomnieliśmy, sama Riri Williams ma zadebiutować w listopadzie w "Black Pantherze 2".  

Polecamy

Riri Williams to stosunkowo młoda postać w uniwersum Marvela. Zadebiutowała w 2016 roku. Jej twórcami byli Brian Michael Bendis i  Mike Deodato. Ironheart to 15-letnia, genialna wynalazczyni, która dostała się na MIT. W związku ze swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami była w stanie odtworzyć w zbroję Iron Mana i zastąpić go, kiedy ten był wyłączony ze służby.

Ironheart później została członkinią nowego wcielenia grupy Champions - drużyny złożonej z młodych herosów - Ms. Marvel (która również dostanie serial na Disney+), Spider-Mana (Milesa Moralesa), Novy i córki Visiona - Viv Vision. Niewykluczone, że w przyszłości powstanie serial lub film o Champions. Istnieje też możliwość, że Marvel Studios tworzy grunt pod nową filmową serię opowiadającą o Young Avengers.

Premiera "Ironheart" odbędzie się najwcześniej w 2023 roku. Anthony'ego Ramosa zobaczymy natomiast w m.in. filmie "Transformers: Rise of the Beasts", który zadebiutuje 9 czerwca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.