Gwiazdor serialu "The Walking Dead" zagra Ghost Ridera w filmach Marvela?

28.12.2021 10:36
Gwiazdor serialu "The Walking Dead" zagra Ghost Ridera w filmach Marvela? Fot. London Entertainment/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

W sieci pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące Normana Reedusa w Marvelu - aktor miałby się wcielić w Ghost Ridera.

Norman Reedus gwiazdorem Marvela? Miałby się wcielić w Ghost Ridera

Norman Reedus jest ogromnym fanem Marvela i od wielu lat próbuje przekonać studio do tego, by mógł zagrać Ghost Ridera. Sam jest fanem motocykli, urodę ma nietypową, a głos niski, więc właściwie wszystko się zgadza.

Polecamy

Niedawno pojawiły się plotki, że Marvel Studios podpisało już umowę z nowym aktorem, który nie jest Keanu Reevesem. Chodziło właśnie o rolę Ghost Ridera. Fani natychmiastowo zaczęli komentować sprawę na Twitterze, a ciche przyzwolenie wyraził nawet Norman Reedus, który zaczął "lubić" tweety, które go komplementują.

Wśród nich pojawiły się tweety o treści: "Jedyne imię, które chce usłyszeć w filmie Ghost Rider to Norman Reedus". Aktor polubił kolejną wiadomość o treści: "Świetnie będzie zobaczyć Normana Reedusa w roli Ghost Ridera", a także petycję, która twierdziła, że "gwiazdor Boondock Saints jest perfekcyjnym i oczywistym wyborem do tej roli". 

Norman Reedus już w lipcu 2021 roku wyraził zainteresowanie rolą Ghost Ridera:

Rozmowa na ten temat toczy się od lat i oczywiście, powiedzcie im, żeby mnie wzięli pod uwagę. Chcę zagrać Ghost Ridera.

Polecamy

Wiemy, że finałowy sezon "The Walking Dead" będzie miał 24 odcinki i zostanie podzielony na trzy części, które pojawią się na ekranach naszych telewizorów po kilkumiesięcznych przerwach. Pierwszy będzie już w sierpniu 2021 roku, pozostałe dwa zadebiutują w 2022 roku.

W rolach głównych powrócą: Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton oraz Jeffrey Dean Morgan.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.