Gwiazdor serii "X-Men" w MCU! Czeka nas połączenie filmowych światów?

02.06.2020 11:14
Foto: materiały prasowe 20th Century Fox|undefined Fot. materiały prasowe 20th Century Fox

Najnowsze doniesienia głoszą, że Evan Peters jest częścią obsady serialu "WandaVision". Co to oznacza dla Kinowego Uniwersum Marvela?

Czyżby światy X-Men i Avengers miały się w końcu połączyć, spełniając marzenia wielu fanów? Nadzieję na to rozbudziły najnowsze doniesienia, zgodnie z którymi w obsadzie serialu "WandaVision" znalazł się gwiazdor filmowego uniwersum mutantów. W kogo miałby wcielić się Evan Peters?

Gwiazdor serii "X-Men" w MCU! Czeka nas połączenie filmowych światów?

Evan Peters, oprócz występów w "American Horror Story", zasłynął przede wszystkim wyborną rolą Quicksilvera w filmach "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "X-Men: Apocalypse" i "X-Men: Dark Phoenix". W Kinowym Uniwersum Marvela postać ta została odegrana przez Aarona Taylora-Johnsona (o jego powrocie do roli plotkuje się już dawna). Czy oznacza to zatem, że w serialu zobaczymy dwie wersje tego samego bohatera? Niekoniecznie.

Przeczytaj także

Od dawna mówi się o tym, że władze Marvel Studios, wprowadzając do uniwersum postacie z serii "X-Men", stawiają na absolutny recasting. Szczegóły doniesień o angażu Petersa zdają się to potwierdzać. Odgrywaną przez niego postacią nie ma być bowiem Quicksilver, a "tajemniczy bohater" z niebagatelnym wpływem na fabułę. Mówi się o głównym złoczyńcy, którym miałby być Mephisto

Przeczytaj także

Ile jest w tym prawdy? Tego obecnie nie wiemy. Informacje wypłynęły od Charlesa Murphy'ego - naprawdę dobrze zorientowanego dziennikarza, którego doniesienia zazwyczaj znajdują pokrycie w rzeczywistości. Zanim jednak cokolwiek weźmiemy za pewnik, musimy poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony twórców lub samego aktora.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.