Gwiazdy "Orange is the New Black" żegnają się z serialem

Sergiusz Kurczuk
28.02.2019 10:31
Orange is the New Black|undefined Fot. materiały promocyjne

Zakończyły się zdjęcia do finałowego sezonu serialu Netflix "Orange is the New Black". Gwiazdy serialu postanowiły pożegnać się z produkcją o więźniarkach.

Serial "Orange is the New Black" jest jednym z popularniejszych seriali dostępnych na platformie Netflix. Historia kobiet osadzonych w więzieniu spodobała się widzom na tyle, że do tej pory powstało 6. sezonów produkcji. Pod koniec lutego 2019 roku zakończyły się zdjęcia na planie finałowego sezonu. Z tej okazji gwiazdy "Orange is the New Black" postanowiły pożegnać się z serialem i widzami za pomocą mediów społecznościowych.

"Orange is the New Black" sezon 7 - ostatni dzień na planie serialu

W ciągu kilku lat od premiery pierwszego odcinka mniej znane aktorki zyskały status gwiazd.

Przeczytaj także

W produkcji opartej na prawdziwych wydarzeniach wystąpiły między innymi Taylor Schilling, Laura Prepon, Natasha Lyonne, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Jackie Cruz, Laura Gomez, Kate Mulgrew, Selenis Leyva, Taryn Manning, Adrienne C. Moore, Jessica Pimentel, Dascha Polanco, Elizabeth Rodriguez, Yael Stone, Laverne Cox oraz Dale Soules. Jak pożegnały się z "Orange is the New Black"?

Dzięki zdjęciom i filmom zamieszczonym na Instagramie, fani nie tylko mieli okazję zobaczyć pożegnanie aktorek z "Orange is the New Black", ale również zajrzeć za kulisy serialu.

"Orange is the New Black" sezon 7 - kiedy premiera?

Po trzech sezonach serial produkowany przez Lionsgate miał zostać skasowany. Z pomocą przyszedł Netflix, który przejął tytuł i wyprodukował kolejne cztery sezony. Na razie nie wiadomo, kiedy 7. sezon "Orange is the New Black" trafi na platformę Netflix.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.