Gwiazdy "Star Treka" i "Luke'a Cage'a" w obsadzie aktorskiego serialu "Cowboy Bebop"

Kamil Kacperski
05.04.2019 12:22
Cowboy Bebop|undefined Fot. materiały prasowe

Netflix nie zniechęcił się porażką aktorskiej adaptacji anime "Death Note" i postanowił przygotować kolejną adaptację popularnej serii - tym razem padło na "Cowboya Bebopa". Wiemy, kto zagra głównych bohaterów w serialu.

Netflix 4 kwietnia 2019 roku zdradził nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów nadchodzącej adaptacji "Cowboya Bebopa". Dowiedzieliśmy się, że w głównego bohatera, Spike'a Spiegela wcieli się John Cho, którego mainstreamowi widzowie mogą kojarzyć z nowej trylogii filmowej "Star Trek". Aktor wcielał się w pilota/nawigatora o nazwisku Sulu. Oprócz niego w produkcji pojawi się też Mustafa Shakir. Zagra Jeta Blacka, uczciwego policjanta i partnera Spiegela. Artystę niedawno mieliśmy okazję oglądać w 2. sezonie "Luke'a Cage'a", w którym wcielał się w złoczyńcę Bushmastera.

Cowboy Bebop - znamy główną obsadę serialu Netfliksa

Oprócz Cho i Shakira w serialu zobaczymy również Daniellę Pinedę i Alexa Hassella. Aktorka wcieli się w Faye Valentine, odważną i bezkompromisową łowczynię nagród, Hassel zagra natomiast zabójcę Viciousa, którego pasją jest mordowanie w wyrafinowany sposób. Netflix opisał również krótko wszystkie postaci, zaczynając oczywiście od głównego bohatera, czyli Spike'a Spiegela granego przez Johna Cho:

Niesamowicie stylowy łowca nagród z zabójczym uśmiechem, ciętym językiem i garderobą pełną szyku. Spiegel podróżuje przez układ słoneczny ze swoim kumplem Jetem, ganiając za najgorszymi z najgorszych. Pokonuje ich swoją kombinacją uroku, charyzmy i śmiercionośnego Jeet Kune Do.

EN_01356186_8631 Fot. foto: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Jet Black Mustafy Shakira będzie balansem dla Spike'a Spiegela i jednocześnie kapitanem ich statku, tytułowego Bebopa:

Jeden z ostatnich uczciwych gliniarzy w galaktyce zostaje zdradzony, w wyniku czego traci wszystko, co kochał. Zaczyna więc podróżować ze Spikiem Spiegelem i łapać przestępców, aby zapewnić sobie uczciwy byt. Jest ogromnym fanem jazzu i kapitanem statku Bebop.

EN_01348501_0267 Fot. foto: ANGELA WEISS/AFP/East News
Przeczytaj także

Faye Valentine została opisana jako odważna płatna zabójczyni współpracująca z głównymi bohaterami:

Faye jest nieprzewidywalną łowczyni nagród, która cierpi na amnezję spowodowaną przez długie lata spędzone w komnacie kriogenicznej. Faye zrobi wszystko, by przetrwać - dopuści się kłamania, kradzieży, a także po prostu denerwowania Spike'a i Jeta.

pineda Fot. foto: kadr z filmu

Ostatnim bohaterem będzie Vicious, opisany jako brutalny psychopata, który jest byłym partnerem Spike'a, ale przez pewne wydarzenia z przeszłości staje się jego nemezis. 

EN_01286312_0031 Fot. foto: LFI/Avalon.red/REPORTER

Cowboy Bebop - data premiery serialu

Netflix potwierdził, że 1. sezon będzie liczył 10 odcinków. W produkcji serialu pomoże reżyser oryginału, Shinichiro Watanabe. Producentem i scenarzystą pierwszych odcinków jest Christopher Yost, który wcześniej napisał m.in. "Thora: Mroczny świat" i "Thora: Ragnarok". Data premiery "Cowboya Bebopa" pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.