Gwiazdy „Stranger Things” i „Deadpoola 2” w horrorze o mordercy dostawcy pizzy

Sergiusz Kurczuk
21.08.2018 15:43
Gwiazdy „Stranger Things” i „Deadpoola 2” w horrorze o mordercy dostawcy pizzy Fot. kadry z filmu Slice

Kto zamordował dostawcę pizzy? Dealerzy narkotyków, duchy, wilkołak? A może za makabryczną sprawą stoi coś znacznie poważniejszego?

Horrorów można się bać, ale podczas seansu niektórych filmów grozy można się również uśmiać. „Slice” w reżyserii Austina Veselya bez wątpienia wpisuje się w ten drugi typ.  W sieci pojawił się zwiastun produkcji o mordercy dostawcy pizzy.

„Slice” - zwiastun horroru z Zazie Beetz i Joem Kerrym

Produkcja do tej pory nie obeszła się większym echem, co jest dość dziwne, biorąc pod uwagę obsadę filmu. Zazwyczaj humorystyczne, niskobudżetowe horrory nie mogą pochwalić się większymi nazwiskami. W przypadku „Slice” jest inaczej. W produkcji Veselya zobaczymy między innymi znaną z roli Domino w „Deadpoolu 2” Zazie Beetz i Joe Kerry, czyli Steve ze „Stranger Things”. Jak prezentuje się zapowiedź „Slice”?

Jak widać, produkcja utrzymana jest w dość lekkim klimacie ocierającym się o pastisz. Historia nie jest zbyt skomplikowana. Po zabiciu dostawcy pizzy całe miasto zaczyna szukać jego mordercy. Padają różne podejrzenia - od prozaicznych wytłumaczeń jak dealerzy narkotyków, po zjawiska nadprzyrodzone. Chociaż w grę wchodzą duchy i wilkołak, ze zwiastuna wynika, że w aferę są zaangażowani mieszkańcy piekieł! Twórcy zapowiadają, że zabawne momenty zostaną przeplecione krwawymi i dość drastycznymi scenami

Slice Fot. foto: materiały promocyjne

Oprócz Beetz i Kerry'ego w filmie wystąpili Rae Gray, Katherine Cunningham, Marilyn Dodds Frank, Will Brill, Y'lan Noel, Hannibal Buress oraz Paul Scheer. Produkcja zostanie przeznaczona dla widzów dorosłych.

To nie jedyny horror związany z fast foodami. Pod koniec roku 2017 pisaliśmy o filmie, w którym główny bohater robi kebaby... z ludzkiego mięsa.

Na razie nie wiadomo, kiedy „Slice” trafi do kin (szczególnie w Polsce). Z plakatu wynika jedynie, że premiera odbędzie się jeszcze w roku 2018. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.