Gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" pożegnały się ze swoimi rolami

Kamil Kacperski
15.01.2019 13:08
Gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" pożegnały się ze swoimi rolami Fot. materiały prasowe

Jim Parsons, Kaley Cuoco i Johnny Galecki pożegnali się z Sheldonem, Penny i Leonardem we wzruszających filmikach opublikowanych przez Entertainment Weekly.

Gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" ku niechęci fanów powoli żegnają się ze swoimi rolami w uwielbianym przez miliony serialu. Z powodu zakończenia produkcji, portal Entertainment Weekly przygotował wywiady z głównymi bohaterami, granymi przez Jima Parsonsa (Sheldon), Kaley Cuoco (Penny) i Johnny'ego Galeckiego (Leonard). Oprócz rozmowy na temat końca "Teorii wielkiego podrywu" i wspominania najszczęśliwszych momentów, obsadę poproszono również o nagranie wideo, w których żegnają się ze swoimi postaciami. 

Na pierwszy ogień poszedł Jim Parsons, który stwierdził, że trochę zazdrości Sheldonowi, ponieważ on uwolni się od Parsonsa, natomiast Parsons już nigdy nie uwolni się od niego:

Witaj Sheldon, tu Jim. Pomogłem ci przez ostatnie 12 lat i teraz nadszedł czas na pożegnanie. Ale wiesz co? Nigdy nie będę potrafił powiedzieć "żegnaj", ponieważ:
A) pomogłem cię stworzyć, więc w pewien sposób jestem za ciebie odpowiedzialny
B) granie ciebie przez tyle czasu mnie zmieniło.

Nie mogę powiedzieć, że stałem się mądrzejszy. Wybacz. Nie jestem nawet pewien, czy sprawiłeś, że jestem lepszym człowiekiem, bo nie masz zbyt dobrych cech. Wydaje mi się, że to ja sprawiłem, że ty jesteś lepszym człowiekiem dzięki mnie. Ale chwila, my się żegnamy. Wiesz co - po prostu jeszcze się kiedyś spotkamy. Wciąż pokazują cię w telewizji, więc nie mogę cię uniknąć. Ty możesz mnie uniknąć, ale ja nie uniknę ciebie. Gratulacje.

Teoria wielkiego podrywu - gwiazdy żegnają swoje postaci

Następna w kolejce była Kaley Cuoco, która nazwała Penny po prostu "najlepszą postacią jaką mogła grać":

Penny. To najlepszy bohater, którego kiedykolwiek zagram i już nigdy nie będę taka sama. Uwielbiałam pić z tobą, dziewczyno i być sąsiadką tej bandy dziwnych chłopaczków. Ta bohaterka zmieniła moje życie, ten serial zmienił moje życie i nigdy tego nie zapomnę.

Ostatni zabrał głos Johnny Galecki, który stwierdził, że nigdy nie będzie w stanie się pożegnać z Leonardem:

Poprosili mnie, żebym się pożegnał z Leonardem, ale to nie jest możliwe. Ci bohaterowie zostają w tobie, nieważne, czy tego chcesz, czy też nie. Są zapisane w nas na poziomie komórkowym. I jeśli chodzi o niego, to jestem bardzo zadowolony. 

Teoria wielkiego podrywu - kiedy premiera ostatniego odcinka?

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery ostatniego odcinka finałowego, 12. sezonu "Teorii wielkiego podrywu". Wiemy, że odbędzie się ona wiosną 2019 roku. Będziecie tęsknili za Sheldonem i spółką?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.