Serial „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” powraca z kolejnym sezonem. Zobaczcie zwiastun

Kamil Kacperski
20.07.2018 10:14
Serial „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” powraca z kolejnym sezonem. Zobaczcie zwiastun Fot. kadr z wideo

Wojny klonów się jeszcze nie skończyły. Po 5 latach od zakończenia emisji serial wraca. Jakie przygody czekają na Anakina, Obi-Wana i ich dzielne oddziały klonów?

Pierwszą ofiarą przejęcia marki Star Wars przez Disney był właśnie serial „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów”. Po zakończeniu emisji 5 sezonu produkcji anulowano prace nad nowymi odcinkami, a jego miejsce zajęli „Rebelianci”. Wielu fanów nie rozumiało tej decyzji, zwłaszcza, że „Wojny klonów” z każdym następnym epizodem stawały się nieco bardziej ambitne, poważne i przeznaczone były raczej dla starszych pociech, czy nawet osób dorosłych.

Niestety, Disney wprowadził swoje porządki, a fani musieli się zadowolić 6. sezonem, który składał się z różnych pojedynczych i raczej niepowiązanych ze sobą fabularnie odcinków osadzonych w realiach Wojen klonów. Po 5 latach, serial powraca w nowym zwiastunie, który rozpoczyna się od przypomnienia widzom głównych bohaterów. Mamy zatem do czynienia ze szturmowcami: kapitanem Reksem, komandorem Codym, Fivesem i Echo. Chwilę potem widzimy zaś nieco starszego Anakina oraz Obi-Wana:

Serial Star Wars: The Clone Wars wraca

Dowiedzieliśmy się również, że nowy sezon „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” będzie się składał z 12 odcinków. Na razie nie wiemy, czy jest to definitywnie ostatni rozdział tej historii. W związku z tym powroty takich postaci, jak Darth Maul, czy Asajj Ventress wciąż pozostają tajemnicą. Jedno jest pewne - w nowych epizodach powróci Ahsoka Tano, czyli była uczennica Anakina Skywalkera, którą ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć we wspomnianych „Rebeliantach”.

Tajemnicą pozostaje również data premiery nowych odcinków „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów”. Wiemy, że produkcja pojawi się na nienazwanej jeszcze platformie streamingowej Disneya w 2019 roku. Czeka nas zatem jeszcze kilkanaście miesięcy oczekiwania, ale sądząc po zwiastunie i tak będzie warto.

Star Wars IX - kiedy premiera?

Rok 2019 będzie bardzo przyjemnym okresem dla fanów Star Wars. Oprócz „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” odbędzie się jeszcze premiera ostatniej części nowej trylogii, czyli Epizodu IX, który w kinach pojawi się w grudniu. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.