"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - czy w filmie powrócą Porgi?

22.11.2019 13:18
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi|undefined Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

W sieci pojawił się nowy plakat IX epizodu "Gwiezdnych Wojen", na którym zamieszczono większość bohaterów nowej trylogii. Czy pojawiają się również Porgi?

O filmie "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" można mieć skraje opinie, ale trudno mu odmówić jednego - zawiera jedne z najsłodszych żyjątek bardzo odległej galaktyki. Chodzi oczywiście o Porgi, które podbiły serca fanów "Star Wars" na całym świecie. Czy kosmiczne maskonury połączone ze świnkami morskimi powrócą w IX epizodzie kosmicznej sagi?

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Porgi na nowym plakacie filmu

Porgi były jednym z elementów promocyjnych "Ostatniego Jedi". Nie było chyba zwiastuna, w którym nie pojawiłby się te urocze stworzenia. IX epizod "Gwiezdnych Wojen" będzie nie tylko podsumowaniem nowej trylogii, ale również zwieńczeniem całej sagi. Z tego powodu fani zastanawiają się, czy w filmie zobaczymy wszystkich ważnych bohaterów serii. Niemiecki plakat produkcji zatytułowanej "Skywalker. Odrodzenie" sugeruje, że tak.

Nowa grafika promocyjna trafiła na oficjalne niemieckie konto na Instagramie "Star Wars". Plakat wydano w limitowanej ilości egzemplarzy, które zostaną wręczone szczęśliwcom wybierającym się na pokaz przedpremierowy filmu.

Przeczytaj także

Centralną postacią jest Rey, ale największy element stanowi złożony do kupy hełm Kylo Rena, który sam też jest obecny. Obok głównej bohaterki widzimy Poe Damerona i Finna. Nie zabrakło też Chebakki, C-3PO, R2-D2, BB-8, Lando Calrissiana, generała Huxa i Zakonu Ren. Na plakacie widzimy również kultowe pojazdy kosmiczne oraz nowe postacie - droida D-O i tajemniczej Jannah. W tle po lewej stronie znajduje się również mały Porg. To dość zaskakujące, bo na grafice zabrakło tak ważnej postaci, jak Leia.

Przeczytaj także

Czy plakat potwierdza, że w filmie ponownie zobaczymy słodkie zwierzątka? Trudno powiedzieć, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.

Przeczytaj także

 

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

W nadchodzącym filmie wystąpili Daisy RidleyAdam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Matt Smith, Anthony Daniels, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant oraz pośmiertnie Carrie Fisher. Film trafi do kin 20 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Disney+ ujawnił szczegóły dotyczące serialu "Obi-Wan Kenobi". Kiedy rozegra się akcja produkcji? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.