Najlepsze filmy sensacyjne na HBO GO. "Taksówkarz", "Mission Impossible"

02.04.2019
Aktualizacja: 17.04.2019 12:58
Najlepsze filmy sensacyjne na HBO GO|undefined Fot. : Materiały prasowe

HBO GO ma w swojej ofercie dużo filmów sensacyjnych, które warto obejrzeć. Jesteście ciekawi, które z tych produkcji są najlepsze? Przedstawiamy Wam ranking TOP 7 najlepszych sensacyjnych produkcji.

HBO GO jest serwisem, który oferuje swoim klientom szeroki wybór filmów i seriali. Każdy widz znajdzie coś dla siebie. Jeszcze niedawno pisaliśmy o najlepszych serialach komediowych, które są dostępne na tej popularnej platformie. Teraz bierzemy na warsztat filmy sensacyjne, które są godne uwagi, a które można obejrzeć na HBO GO. Wśród nich znalazły się produkcje, które część z Was z pewnością widziała, ale też takie, które nie są aż tak znane.

Top 9: Najlepsze filmy sensacyjne na HBO GO

Przeczytaj także

1. "Taksówkarz" reż. M. Scorsese (1976)

Robert De Niro w filmie Martina Scorsese zagrał główną rolę. Aktor wcielił się w weterana wojny w Wietnamie, a obecnie taksówkarza. Kiedy jeździ wieczorami po nowojorskich ulicach styka się z podejrzanymi i niebezpiecznymi ludźmi. W końcu dochodzi do wniosku, że sam musi się rozprawić z "robactwem", które panoszy się w tym mieście.

2. "Mission Impossible: Fallout" reż. Ch. McQuarrie (2018)

Do tego filmu Tom Cruise ćwiczył przez rok. Wszystkie wyczyny kaskaderskie zamierzał wykonać jak najlepiej. Ethan Hunt po raz kolejny musi stawić czoła wrogom i zapobiec katastrofie. Recenzje "Mission Impossible: Fallout" możecie przeczytać na naszej stronie. 

3. "Sin City - Miasto grzechu" reż. R. Rodriguez (2005)

Cała akcja filmu rozgrywa się w Basin City, mieście, które jest siedliskiem prostytutek, przestępców i skorumpowanych stróżów prawa. Film skupia się na historii Marva - mężczyzna próbuje odnaleźć morderców swojej kochanki, Goldie.

4. "Włoska robota" reż. F. Gary Gray (2003)

W rolach głównych Charlize Therone, Mark Wahlberg, Donald Sutherland i Jason Statcham. Grupa złodziei dostaje zadanie, które polega na kradzieży sejfu z Wenecji. Po udanym skoku, jeden z członków ekipy próbuje wyeliminować resztę.

5. "Zakładnik" reż. M. Mann (2004)

Jamie Foxx i Tom Cruise w filmie, który trzyma w napięciu od początku do końca. Taksówkarz Max (Jamie Foxx) zabiera pasażera, który okazuje się płatnym mordercą. Zbrodniarz rozkazuje mężczyźnie wozić go w każde miejsce, w które sobie zażyczy. Od teraz walka toczy się o życie Maxa i przyszłej ofiary Vincenta.

6. "Słoń" reż. G. Van Sant (2003)

Gus Van Sant postanowił nakręcić film o ostatnich godzinach życia ofiar strzelaniny, która miała miejsce w liceum Columbine w Stanach Zjednoczonych. Masakra była jedną z największych masowych morderstw na terenie placówek oświatowych w USA.

7. "Nietykalni" reż. B. De Palma (1987)

Film w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych Sean Connery, Kevin Costner, Robert De Niro i Andy Garcia. Eliot Ness walczy z Al Capone i z nielegalnym handlem alkoholu. Sean Connery dostał za swoją rolę Oscara.

Na portalu HBO GO znajdziecie jeszcze wiele filmów sensacyjnych, które będą Was trzymać w napięciu od początku do końca.

Zobacz także: >>HBO GO - nowości na kwiecień 2019 roku<<

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.