HBO GO - nowości na maj 2019. Wśród nich m.in. finał "Gry o tron" i "Czarnobyl"

27.04.2019 13:54
HBO GO - nowości na maj 2019. Wśród nich m.in. finał "Gry o tron" i "Czarnobyl" Fot. kadr z serialu

Na kanale HBO Polska na YouTubie pojawiło się wideo zapowiadające maj 2019 roku na platformie HBO GO. Wśród nowości znajdziemy m.in.  2. sezon "Templariuszy" oraz "Czarnobyl".

Kwiecień i maj 2019 roku na HBO należą definitywnie do finałowego sezonu "Gry o tron". Stacja jednak nie spoczywa na laurach i przygotowała również wiele nowości przeznaczonych na platformę streamingową HBO GO. Wśród nowych seriali znajdziemy "Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki", czyli spin-off "Słodkich kłamstewek", a także "Czarnobyl", który opowie nam o początku katastrofy i służbach, które wyruszyły na ratunek poszkodowanym. W rolach głównych wystąpią Jared Harris ("The Crown"), Stellan Skarsgård ("Avengers") oraz Emily Watson ("Teoria wszystkiego"). "Czarnobyl" skupi się na życiach ludzi, którzy ryzykowali wszystko, by złagodzić katastroficzne skutki wybuchu reaktora w radzieckiej elektrowni atomowej. Obydwa seriale zadebiutują 7 maja 2019 roku.

HBO GO - nowości na maj 2019

W ofercie HBO GO pojawią się również nowe odcinki "Templariuszy", których 2. sezon zadebiutuje już 24 maja. Do obsady programu dołączył niedawno Mark Hamill. Nowe odcinki pojawiają się co tydzień. Znajdzie się również coś dla fanów sportu - 30 maja zadebiutuje bowiem dwuodcinkowy serial "Nazywam się Muhammad Ali". Jednym z producentów serialu jest koszykarz LeBron James, który zagra główną rolę w "Kosmicznym Meczu 2". 

Przeczytaj także

Jeśli chodzi zaś o filmy pełnometrażowe, to HBO GO chwali się przede wszystkim "Kokainowym Rickiem" z Matthew McConaugheyem w roli głównej, a także "Slendermanem". Obydwie produkcje były dość głośno zapowiadanymi produkcjami, które jednak nieco zawiodły w box-offisie i rozczarowały krytyków, a także widzów. Cóż, czy faktycznie są tak słabe będzie się mogli przekonać na własne oczy już w maju 2019 roku. A tak wygląda wideo-zapowiedź nadchodzącego miesiąca na platformie HBO GO:

Na oficjalnej stronie HBO GO w zakładce "Wkrótce" możemy również zobaczyć, że niedługo na platformie pojawią się m.in. takie filmy, jak "Gęsia skórka 2" i "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Wygląda na to, że w maju 2019 roku będzie co oglądać. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.