HBO Max wyda 1,5 miliarda na kolejne serialowe hity

14.08.2019 10:01
Big Bang Theory|undefined Fot. źródło: materiały prasowe

HBO Max planuje mocno walczyć z Netflixem i nadchodzącą premierą Disney Plus. Po "Przyjaciołach" przychodzi czas na kolejne ogłoszenia.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, HBO Max dokonało zakupu praw streamingowych do m.in. "Przyjaciół", "Biura", "Doctora Who" czy "Luthera".

Jednak te seriale to nie wszystko co znajdziemy na platformie, która będzie miała premierę za kilka miesięcy. Do tej listy dołączą w przyszłym roku dwa kolejne hity. WarnerMedia wyda 1,5 miliarda dolarów na "Teorię Wielkiego Podrywu" i "Dwóch i Pół".

Przeczytaj także

HBO Max z największymi hitami

HBO nie boi się inwestować w swoją platformę. Wcześniej media donosiły, że prawa do "Biura" kosztowały firmę 500 milionów dolarów, a "Przyjaciele" to wydatek rzędu 425 milionów.

Warner zdołał więc zabrać nie tylko największe hity Netlifxowi ("Biuro" jest najpopularniejszym serialem w historii platformy), ale również Amazon Prime (który posiadał "Dwóch i Pół"). A przecież oficjalna oferta HBO Max ma nam dopiero zostać przedstawiona 25 października, więc możemy się spodziewać, że Warner ma jeszcze ukrytą kartę w rękawie.

Oprócz projektów zakupionych oddzielnie przez HBO, na Maxie znajdziemy oczywiście filmy takich firm jak New Line, DC czy Warner Bros. A do tego animacje z Cartoon Network, Adult Swim czy Looney Tunes.

Pytanie tylko jaka będzie cena i czy nie dochodzimy powoli do sytuacji, w której zdecydowanie wystarczy nam streamingowych platform. W końcu będziemy musieli podjąć decyzję, aby rezygnować z niektórych aplikacji. Albo dojdziemy do momentu, w którym będzie kupować "kablówkę" dla streamingu.

Zobacz także:  Disney Plus: Znamy cenę, datę premiery i ofertę platformy streamingowej Disneya  

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.