Hailee Steinfeld jako Kate Bishop i ulubieniec fanów komiksów, czyli pierwsze nagranie z planu serialu "Hawkeye"

03.12.2020 09:14
Hailee Steinfeld Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Serial Marvela "Hawkeye" ruszył pełną parą. Nagranie z planu zdjęciowego potwierdza, że Hailee Steinfeld zagra Kate Bishop. W produkcji pojawi się też nowa postać znana z komiksów.

Nadchodzi nowa era bohaterów Marvel Studios. Stara gwardia znana z "Avengers" powoli się wycofuje, by zrobić miejsce nowym, młodszym herosom. Jedną z bohaterek, która niebawem zadebiutuje w MCU będzie Kate Bishop. Postać pojawi się w nadchodzącym serialu "Hawkeye". Do sieci trafiło pierwsze nagranie z planu produkcji.

Hawkeye - Hailee Steinfeld jako Kate Bishop na pierwszym nagraniu z planu

Kiedy Marvel zapowiedział, że w serialowych planach jest serial "Hawkeye", w którym pojawi się Kate Bishop, fani zachodzili w głowę, kto wcieli się w młodą łuczniczkę. Plotkowano, że casting wygrała znana z filmu "Bumblebee" Hailee Steinfeld, ale ta informacja nie została potwierdzona. Sama aktorka droczyła się z fanami, zamieszczając niedawno w mediach społecznościowych emotikonę z łukiem i strzałą.

Polecamy

W końcu zdjęcia do "Hawkeye'a" ruszyły i jednocześnie potwierdzono, że aktorka rzeczywiście wystąpi u boku Jeremy'ego Rennera, który ponownie zagra tytułowego herosa. Mało tego, do sieci wyciekło nagranie z planu zdjęciowego, na którym widzimy głównych bohaterów nadchodzącego serialu.

Na nagraniu, które ma miejsce w nowojorskim metrze, Renner i Steinfeld schodzą na peron i wsiadają do nadjeżdżającego pociągu. Co ciekawe, towarzyszy im ktoś jeszcze - Lucky, znany również jako Pizza Dog - jednooki kompan komiksowego Hawkeye'a. Zwierzak zadebiutował w stworzonym przez Matta Fractiona i  Davida Aję komiksie poświęconym łucznikowi i szybko stał się ulubieńcem czytelników. Jeden z numerów został stworzony całkowicie z perspektywy psa i z miejsca przeszedł do historii komiksu, ukazując możliwości tego medium.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Obecność Lucky'ego nie powinna zresztą dziwić, bo czwarty volume przygód Hawkeye'a od Marvel Comics będzie stanowił trzon fabularny serialu. W produkcji zobaczymy, jak Clint Barton będzie przygotowywał swoją młodą uczennicę do roli superbohaterki, która w przyszłości zajmie jego miejsce jako nowa Hawkeye. W serialu zostaną również ukazane losy Clinta Bartona jako Ronina, czyli okres jego życia pomiędzy "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame". Serial zadebiutuje na platformie Disney+. Na razie nie podano daty jego premiery, ale prawdopodobnie pierwszy odcinek zobaczymy w  roku 2022.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.